سازمان هواپیمایی كشوری اعلام كرد

كاهش تقاضا عامل كاهش پروازها و زمین گیرشدن هواپیماها

كاهش تقاضا عامل كاهش پروازها و زمین گیرشدن هواپیماها

به گزارش ارتباط با مشتری سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری اعلام نمود: كم بودن مسافر و تقاضا، عامل كاهش و حداقلی شدن پروازهای داخلی بوده كه البته به سبب توجه كردن مردم به سفارش های صورت گرفته برای جلوگیری از شیوع ویروس كرونا و ماه رمضان است.


رضا جعفرزاده در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: اگر استان های مختلف محدودیت های خودرا برای پذیرش مسافران و ارائه خدمات مختلف به آنها بردارند و شرایط دراین زمینه به حالت سابق برگردد، مشکلی برای بازگشت وضعیت پروازهای داخلی به حالت سابق وجود ندارد.
وی ادامه داد: معمولا هر ساله در ماه رمضان پروازهای داخلی کمتر از بازه های زمانی دیگر است و امسال شاهد شیوع ویروس کرونا پیش از فرارسیدن ماه رمضان هم بودیم و همین مساله سبب شد تا پروازها از سال های قبل بمراتب کمتر شود.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری افزود: در شرایط کنونی به غیر از مسائلی که ناشی از شیوع ویروس کرونا وجود دارد، پایین بودن تقاضا مردم برای پروازهای داخلی یکی از مهمترین دلیلهای کم بودن پروازها و زمین گیر شدن هواپیماهاست. البته هم اکنون در همه کشورهای دنیا پروازها با مشکل روبه رو شده و هواپیماها به خاطر شیوع ویروس کرونا زمین گیر شده اند.
جعفرزاده درباره میزان خسارات وارد شده به شرکت های هواپیمایی داخلی ناشی از شیوع ویروس کرونا و استرداد بلیت هواپیما در ماه های گذشته، اظهار داشت: میزان دقیق خسارات وارد شده به ایرلاین های داخلی هنوز مشخص نبوده و در حال محاسبه است، چونکه همچنان وضعیت پروازهای داخلی مانند گذشته به روال عادی بازنگشته است و این خسارات ادامه دارد و الان در حال بررسی و پیگیری پرداخت تسهیلات به این شرکت ها هستیم.
منبع:

1399/02/23
13:55:55
5.0 / 5
2450
تگهای خبر: تسهیلات , خدمات , شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری