سخنگوی سازمان هواپیمایی خبر داد

افزایش تدریجی سفرهای هوایی داخلی

افزایش تدریجی سفرهای هوایی داخلی

به گزارش ارتباط با مشتری سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری از افزایش تدریجی سفرهای هوایی داخل كشور ناشی از كاهش محدودیت برای برخی مشاغل و بالا رفتن تقاضای مردم بعد از ماه رمضان اطلاع داد.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، از اوایل اسفند ماه که ویروس کرونا در کشور شیوع و گسترش پیدا کرد خیلی از مشاغل و صنایع با تعطیلی مواجه گشتند و برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی و شکستن زنجیره انتقال این ویروس مجبور به تحمل ضرر و زیان هنگفتی شدند که البته حوزه حمل و نقل هوایی هم بی نصیب از این محدودیت ها نبود اما به نظر می آید اوضاع و احوال سفرهای هوایی و ایرلاین های داخلی بهتر شده است.
رضا جعفرزاده در اینباره به ایسنا اظهار داشت: از آن جایی که ستاد مقابله با کرونا بعضی از کسب و کارها مانند رستوران ها و برخی خدمات را داخل کشور برای خیلی از استان ها مجاز دانسته و آنها فعالیت شان را از سر گرفتند، تقاضا برای سفر به آن مناطق افزوده شده است.
وی ادامه داد: این مسائل سبب شده که سفرهای هوایی و فعالیت ایرلاین های داخلی و فرودگاه ها به مرور افزایش یابد که البته همه این ها با رعایت تمامی پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی ابلاغ گردیده است.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری افزود: یکی از اصلی ترین علل برای افزایش تدریجی سفرهای هوایی و فعالیت شرکت های هواپیمایی برداشته شدن محدودیت ها البته با رعایت همه پروتکل های بهداشتی در استان های مختلف است اما در کنار آن نباید تمام شدن ماه رمضان را هم نادیده گرفت چون که هر ساله در ماه رمضان سفرهای هوایی کمتر از ماه های دیگر می شود.
جعفرزاده اعلام نمود: برای بهبود کامل وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی و و بازگشتن سفرهای هوایی به حالت طبیعی پیش از کرونا باید منتظر ماند و صبر کرد تا بسیاری دیگر از عوامل موثر در این حوزه بهبود پیدا کند.1399/03/06
23:48:27
5.0 / 5
2617
تگهای خبر: اجتماعی , خدمات , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری