سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی كرونا:

۲۰ میلیون خانوار وام كرونایی گرفتند

۲۰ میلیون خانوار وام كرونایی گرفتند

به گزارش ارتباط با مشتری سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی كرونا، ضمن تشریح آخرین جزئیات وام یك میلیونی ویژه روزهای كرونایی، اظهار داشت: تا كنون 20 میلیون و 184 هزار و 368 خانوار یارانه بگیر، وام خودرا دریافت كرده اند.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از پژوهشکده پولی و بانکی، حسین میرزایی گفت: ۲۰ میلیون و ۱۸۴ هزار و ۳۶۸ خانوار یارانه بگیر از مجموع ۲۴ میلیون و ۲۰۰ هزار خانوار، وام یک میلیون تومانی دریافت نمودند.
سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی کرونا افزود: حدود ۴ میلیون خانوار یارانه بگیر هنوز وام یک میلیون تومانی دریافت نکرده اند که از این تعداد، برخی علاقه ای به دریافت وام نداشته و تعدادی سیمکارت به نامشان نیست؛ ضمن اینکه برای افرادی که فاقد سیمکارت هستند فروش آنلاین سیمکارت را قرار دادیم.
وی اضافه کرد: ۱۰ خرداد ماه بعنوان آخرین مهلت برای ثبت نام وام یک میلیون تومانی در نظر گرفته شده و این مهلت تمدید نمی شود؛ همین طور ۲۲ خرداد آخرین مهلت واریز وام یک میلیونی برای افرادی است که تا این لحظه وام را دریافت نکردند و ثبت نام را به درستی انجام دادند.
سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی کرونا، اظهار داشت: ما هیچ پیامک تاییدی برای متقاضیان ارسال نکرده ایم و اگر به سرشماره ۶۳۶۹ یک نقطه هم ارسال شود، یک پیامک برای آنها ارسال می شود که این پیامک به معنای تائیدیه پیام است و به معنای صحت پیام نیست.


منبع:

1399/03/07
19:43:16
5.0 / 5
2673
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , ثبت نام , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری