رئیس دیوان عدالت اداری:

اصلاح قوانین سبب رشد و جهش تولید می شود

اصلاح قوانین سبب رشد و جهش تولید می شود

رئیس دیوان عدالت اداری لطمه شناسی قوانینی كه مانع رشد و جهش تولید می شود را مهم خواند و اظهار داشت: یكی از مهمترین راه های كمك به جهش تولید، اصلاح قوانین بانكی، مالیاتی و زدودن قوانین مانع تراش است.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام والمسلمین محمدکاظم بهرامی، در نشست جهش تولید در رویه قضایی دیوان عدالت اداری، به الزامات تحقق این شعار در دیوان اشاره نمود و اظهار داشت: وظایفی که دیوان در امتداد تحقق این شعار برعهده دارد را به بهترین نحو انجام می دهیم و با به کارگیری سرمایه ها و ظرفیت های داخلی دیوان از چرخه تولید حمایت می نماییم.
رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه دشمن با تمام قوا درصدد ضربه زدن به توان اقتصاد و صنعت است، اظهار داشت: شناسایی مشکلات و چالش های این بخش و پشتیبانی از تولید داخل در سال جهش تولید یک لزوم برای مقابله با دشمن است.
حجت الاسلام و المسلمین بهرامی به پرونده هایی که با شکایت تولیدکنندگان در دیوان تشکیل می شود، اشاره نمود و اظهار داشت: قاضی رسیدگی کننده باید با این موضوعات با هوشمندی برخورد کند و در صورت درخواست دستور موقت، اگر به روند و جهش تولید لطمه وارد میکند از صدور این دستور اجتناب کنند و یا اگر عکس این مساله صادق بود به جهت پشتیبانی از چرخه تولید روند رسیدگی تسریع شود.
وی ادامه داد: یکی از موضوعات مهم در دیوان عدالت اداری که به صورتی تولید می باشد و باید از آن حمایت کرد، صدور پروانه های ساختمانی است که منجر به تولید مسکن می شود که در نتیجه افزایش ساخت مسکن سبب کاهش قیمت مسکن و در نهایت به کاهش تورم کمک بسزایی دارد.
رئیس دیوان عدالت اداری در آخر لطمه شناسی قوانینی که مانع رشد و جهش تولید می شود را مهم خواند و اضافه کرد: یکی از مهمترین راه های کمک به جهش تولید اصلاح قوانین بانکی، مالیاتی و زدودن قوانین مانع تراش است و این قوانین باید شناسایی شود و معاونت های دیوان عدالت اداری هر کدام به صورت تخصصی می توانند در این راستا کمک شایانی داشته باشند.
این جلسه به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید مفتح دیوان عدالت اداری و با حضور معاونان، مدیران و کارکنان قضایی و اداری در سالن هیات عمومی دیوان عدالت اداری انجام شد.1399/04/24
13:51:16
5.0 / 5
2486
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , تورم , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری