امام جمعه رشت:

همراهی مجلس و دولت برای مهار تورم افسار گسیخته لازم است

همراهی مجلس و دولت برای مهار تورم افسار گسیخته لازم است

به گزارش ارتباط با مشتری امام جمعه رشت با تاكید بر لزوم همراهی مجلس و دولت برای مهار تورم افسار گسیخته در جامعه، اظهار داشت: دستگاه های نظارتی حضور در بازار را تشدید كنند.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های نمازجمعه این رشت در مصلای امام خمینی (ره) با اشاره به اوج گیری باردیگر ویروس کرونا از همه مردم خواست تا پروتکل های بهداشتی و سفارش های پزشکی را رعایت نمایند.
وی در ادامه با اشاره به ۲۷ تیر ماه سالروز قبول قطعنامه ۵۹۸ توسط سازمان ملل برای خاتمه جنگ تحمیلی، اضافه کرد: امام خمینی پذیرش این قطعنامه را مصداق خوردن جام زهر توصیف کردند.
امام جمعه رشت با اعلان اینکه متأسفانه تابحال پذیرش این قطعنامه برای مردم واکاوی نشده است، اظهار داشت: باید مشخص شود چه کسانی جام زهر را به امام (ره) نوشاندند و این امر روزی واکاوی خواهد شد.
وی در ادامه به سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) و روز ازدواج اشاره و اشاره کرد: انجام ازدواج در دین اسلام امر مهمی است. ازدواج مایه آرامش روح و روان جوان شده پس باید شرایط و بستر مناسب برای ازدواج آسان و به دور از تجملات برای جوانان برقرار شود.
آیت الله فلاحتی با اعلان اینکه متأسفانه در سال های اخیر شاهد سخت شدن ازدواج برای جوانان بوده ایم، بیان کرد: تعیین مهریه سنگین، هزینه های سرسام آور و چشم و هم چشمی متأسفانه سبب شده تا جوانان به دنبال ازدواج نباشند.
توطئه دشمن برای ضربه زدن به رابطه ۱۰۰۰ ساله ایران و چین
وی با اشاره به اینکه عده ای تصور می کنند می توانند با تعیین مهریه های سنگین مانع طلاق شد، افزود: اخلاق و دین عوامل بازدارنده طلاق هستند.
امام جمعه رشت در ادامه با اشاره به تعبیر رهبر معظم انقلاب نسبت به مجلس یازدهم، اظهار نمود: رهبر معظم انقلاب می فرمایند که مجلس یازدهم قوی ترین و انقلابی ترین مجلس دوران انقلاب شمرده می شود و این امر به سبب حضور جوانان، نیروهای انقلابی و نیروهای با انگیزه و پرتوان محقق شده است.
آیت الله فلاحتی خواهان همراهی مجلس با دولت برای حل مشکلات جامعه و مردم شد و افزود: امروز وجود تورم افسارگسیخته از مشکلات جامعه است که باید با همکاری همه ارگان نظام کنترل شود.
وی در ادامه با اشاره به قرار داد ۲۵ ساله همکاری با چین و توطئه دشمنان خصوصاً کشورهای اروپایی و آمریکا برای ضربه به ارتباط ایران و چین، اضافه کرد: رابطه ایران با چین قدمتی هزار ساله دارد، در این رابطه ایران مستعمره چین نشد برای اینکه شرقی ها استعمارگر نیستند.
امام جمعه رشت همین طور به کاهش ارزش پول ملی نیز اشاره و با اعلان اینکه گرانی های بی منطق مرد را آزار می دهد، اظهار داشت: دستگاه های نظارتی دراین زمینه باید تلاش بیشتری داشته باشند.
وی ملت ایران را مردمی انقلابی توصیف کرد که قدرت های سلطه جو استقلال این ملت و نظام را نمی پسندند، اظهار نمود: معیشت هم اکنون سخت شده پس مسئولان باید کارهای جناحی و حزبی را کنار گذاشته و به فکر مردم باشند.


منبع:

1399/04/28
13:22:01
5.0 / 5
2227
تگهای خبر: بازار , پزشك , تورم , جامعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری