در اعتراض به حقوق و مزایای معوق؛

اعتصابات كارگران نیشكر هفت تپه وارد سی و هشتمین روز خود شد

اعتصابات كارگران نیشكر هفت تپه وارد سی و هشتمین روز خود شد

ارتباط با مشتری: اعتصابات كارگران نیشكر هفت تپه برای دریافت حقوق و مزایای معوق خود وارد سی و هشتمین روز خود شد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، کارگران نیشکر هفت تپه امروز در سی و هشتمین روز برای پیگیری مطالبات معوقه خود جلوی در فرمانداری و سطح شهر شوش اجتماع کردند.
محمود خدایی، فعال حقوق کارگری در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار نمود: ابتدا مطالباتمان به خاطر تعلل در پرداخت حقوق ماهیانه و درخواستِ قراردادی شدن بود که قراردادی شدیم اما حقوق ماهیانه را بموقع پرداخت نمی کنند.
خدایی اضافه کرد: هر موقع که نیاز دانستند کارگر را سپر خودشان قرار می دهند. حالا که مالکان، دادگاهی شده اند طوری رفتار کردند که کارگر اعتصاب کند و آنرا سپر بلا قرار بدهند. البته ما در ۱۵ روزِ اولِ اعتراضات، جلوی کارگران را برای ورود به شوش گرفتیم و اعتصابات تنها در محوطه شرکت بود ولی با عواملی که خودشان داشتند مسیرِ کشیدنِ اعتراض به شوش را هموار کردند.
خدایی در ادامه اظهار داشت: پرداخت حقوق، پرداخت بموقع بیمه، سپر بلا قرار ندادنِ کارگر، بازگشت به کارِ کارگران اخراجی از مطالبات جدی ما است.
وی بیان کرد: مالکان در دادگاه حالا در حال کوشش برای امتیاز گیری و گرفتنِ تخفیف در دادگاه هستند. ما از بخش خصوصی ناراضی هستیم و نتوانسته به مطالبات حقوق و صنفی ما را رسیدگی کند. دولت ضمن محاکمه آنها، گوشه چشمی به کارگران داشته باشد. ما نان می خواهیم. صبر و تحمل ما حدی دارد.


منبع:

1399/05/01
21:25:07
5.0 / 5
2458
تگهای خبر: شركت , كارگر , كارگران , وام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری