معاون سازمان بنادر و دریانوردی اعلام كرد

جزئیات سرمایه گذاری ۸۵ میلیون یورویی هندی ها در بندر چابهار

جزئیات سرمایه گذاری ۸۵ میلیون یورویی هندی ها در بندر چابهار

معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی اظهار داشت: بر مبنای قراردادهایی كه با هندی ها امضا كردیم مقرر شده با همكاری یكی از كشورهای اروپایی و برخی دیگر از كشورها، ساخت، خرید وتامین تجهیزات بندری چابهار با سرمایه گذاری ۸۵ میلیون یورویی صورت گیرد و تا دیماه سال جاری نخستین سری از تجهیزات این قرارداد به چابهار وارد می شود.


فرهاد منتصر کوهساری در گفتگو با ایسنا، درباره جزئیات قرارداد و سرمایه گذاری هندی ها در بندر چابهار، اظهار نمود: بر مبنای قرارداد منعقد شده با هندی ها، ۸۵ میلیون یورو در بندر چابهار سرمایه گذاری در حوزه تجهیزات صورت می گیرد که مقرر شده شش دستگاه جرثقیل از راه یکی از کشورهای اروپایی ساخته و تامین گردد.
وی ادامه داد: مشکلی در قرارداد هندی ها و سرمایه گذاری آنها در بندر چابهار نداریم اما تحریم ها سبب ایجاد برخی محدودیت ها شده و احتیاج به مجوزهای خاص دارد که بنابراین اجرای این قرارداد قدری زمان بر شده است و بر این اساس مقرر شده تا دیماه سال جاری سری تجهیزات مورد نظر برای سرمایه گذاری، به این بندر وارد شود.
همینطور یکی دیگر از کشورها در مناقصه هندی ها برنده شده و مقرر است چهار جرثقیل دیگر از این کشور خریداری شده و برای بندر چابهار تامین گردد. البته مدت قرارداد سرمایه گذاری هندی ها در بندر چابهار دو ساله هست و مقرر شده تا در این بازه زمانی همه تجهیزات مورد نظر که در قرارداد هم آمده است به بندر چابهار وارد شود.1399/05/02
23:07:32
5.0 / 5
2551
تگهای خبر: اقتصاد , كشور , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری