شریعتمداری:

وام 10میلیونی به خبرنگاران پرداخت می شود

وام 10میلیونی به خبرنگاران پرداخت می شود

به گزارش ارتباط با مشتری وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: اگر منابع دولتی تامین شود مقرر است وام 10 میلیون تومانی برای خبرنگاران به خاطر ایام كرونایی پرداخت گردد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شب گذشته در برنامه بزرگداشت روز خبرنگار که در محل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، گفت: در امتداد پشتیبانی از کسب وکارهای لطمه دیده از کرونا ۷۸ میلیارد تومان برای ۴۷۸ بنگاه خبری تأثیر گرفته از کرونا در چارچوب ۴۵۹۹ شغل با موضوع کرونا پرداخت گردید. همین طور اگر منابع دولتی تامین شود مقرر است وام ۱۰ میلیون تومانی برای خبرنگاران به خاطر ایام کرونایی پرداخت گردد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: هم اکنون کارگری که با چندین سال سابقه کارگاه خودرا تغییر می دهد متأسفانه به خاطر ضعف قانون پایه سنوات وی را صفر می کنند و این نقص قانون باید برطرف شود و کارگران و همچون خبرنگاران باید بتوانند پایه سنوات خودرا دریافت نمایند.
شریعتمداری افزود: افشای فساد باید تبدیل به رویه شود و از افشاگران فساد هم حمایت نماییم و هم جایزه برای افشاگران فساد در نظر بگیریم.
وی اظهار داشت: وزارت تعاون اسامی ۱۱۳۰ عنوان از مشاغل زیر مجموعه شرکت های تامین اجتماعی و وزارت کار را منتشر نمود. همین طور وام های یارانه داری که به گروه های مختلف پرداخت شده همه به صورت شفاف اعلام شده است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به عرضه ۱۰ درصد سهام شستا در تامین اجتماعی، گفت: این شرکت شفاف شده و از این پس باید مدیرعامل شستا بجای ارائه گزارش در اتاق دربسته به مجمع عمومی این شرکت در سالن چند هزار نفری در مقابل گزارش حسابرسی شده پاسخ دهد.
شریعتمداری افزود: امسال پس از ۱۴ سال پیگیری موفق شدیم همسان سازی حقوق بازنشستگان را انجام دهیم که حقوق ۱.۵ میلیون بازنشسته کشوری و ۳.۵ میلیون بازنشسته کارگری همسان سازی شد.
وی اضافه کرد: تلاش می نماییم حق مسکن کارگران به زودی در دولت تصویب شود که در آن صورت حداقل حقوق کارگران نسبت به سال قبل از رشدی معادل ۴۴ درصد برخوردار می شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: تلاش بر این است لایحه امنیت شغلی خبرنگاران را با کمک تشکل های خبرنگاری تهیه کرده و از طرف دولت به مجلس تقدیم نماییم.
شریعتمداری اشاره کرد: پس از عرضه شستا در بورس این شرکت باید به صورت منظم هر ۶ ماه یک دفعه گزارش عملکرد بدهد. ارزش این شرکت امروز به ۴۵۰ هزار میلیارد تومان رسیده در صورتیکه در ابتدای عرضه ارزش آن ۱۵۰ هزار میلیارد تومان بود و بیش از ۵ میلیون نفر هر کدام بطور میانگین ۵۰۰ هزار تومان سهام این شرکت را خریداری کردند.


منبع:

1399/05/16
23:05:52
5.0 / 5
2118
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری