مدیر مركز مدیریت راه های كشور خبر داد:

ترافیك سنگین در جاده چالوس

ترافیك سنگین در جاده چالوس

به گزارش ارتباط با مشتری مدیر مركز مدیریت راه های كشور از بار ترافیكی سنگین در محور چالوس (مسیر جنوب به شمال) محدوده های بیلقان، سرودار، وینه و حد فاصل حسنكدر تا نساء آگاهی داد و اظهار داشت: برمبنای اطلاع پلیس راه قرار بود امروز و فردا جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال از جنوب به شمال مسدود شده و از ساعت 15 تا 2 بامدادان از شمال به جنوب یكطرفه شود اما امروز به سبب بار ترافیكی سنگین از جنوب به شمال این محدودیت ترافیكی اجرایی نشد و فردا این اتفاق می افتد.


علی اکبر آشوری در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: هم اکنون ترافیک سنگین در محور چالوس (مسیر جنوب به شمال) در محدوده های بیلقان، سرودار، وینه و حد فاصل حسنکدر تا نساء وجود دارد، همین طور شاهد ترافیک نیمه سنگین در محور فیروزکوه (در مسیر جنوب به شمال) در محدوده گیلاوند هستیم اما در محور هراز آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (در مسیر رفت و برگشت) تردد روان برقرار است. ضمنا محورهای شمالی فاقد هر گونه مداخلات جوی هستند.
وی ادامه داد: شب گذشته از ساعت ۱۸: ۱۵ جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال (در مسیر شمال به جنوب) بسته شد و قرار بود تا ساعت ۲ بامدادان این محدودیت ترافیکی برای یکطرفه شدن این محور (در مسیر جنوب به شمال) اجرایی شود که البته ساعت ۲۳: ۳۰ شب گذشته محور چالوس و آزادراه تهران شمال باز و تردد به صورت دو طرفه برقرار شد.
مدیر مرکز مدیریت راه های کشور افزود: قرار بود امروز و فردا جاده چالوس و آزادراه تهران شمال از ساعت ۱۲ ظهر مسدود و در راه شمال به جنوب یکطرفه شود، به شکلی که از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲ بامدادان تردد به صورت یکطرفه برقرار شود اما امروز به سبب حجم بار ترافیکی سنگین از جنوب به شمال و بار ترافیکی کم از شمال به جنوب این محدودیت تردد اجرایی نشد اما از فردا به سبب پیک تردد ناشی از بازگشت مردم از استان های شمالی این محدودیت ترافیکی اجرایی می شود و از ۱۵ کیلومتری مرزن آباد به سمت کرج جاده چالوس در راه شمال به جنوب از ساعت ۱۵ فردا تا ۲ بامدادان یکطرفه خواهد شد.
آشوری افزود: همین طور در محور هراز باتوجه به بار ترافیکی سنگین پیش بینی شده امروز و فردا از ساعت ۱۵ از رودهن به سمت شمال محور بسته می شود و از ساعت ۱۷ از آب اسک به سمت رودهن وتهران تا ۲ بامدادان یکطرفه می شود و فردا نیز در همین ساعت محدودیت ترافیکی اجرا می گردد. همین طور بارش پراکنده باران و مه گرفتگی در محورهای شمالی پیش بینی می شود که البته هم اکنون باران قطع شده است اما بنظر می رسد خصوصاً در جاده چالوس و حوالی تونل کندوان شاهد مه گرفتگی و بارش باران پراکنده در ساعات و روز آینده باشیم.
منبع:

1399/05/18
15:47:13
5.0 / 5
1672
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان ارتباط با مشتری
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری