در گزارش ارتباط با مشتری اعلام شد

آغاز واریز حقوق معوقه كارگران هفت تپه

آغاز واریز حقوق معوقه كارگران هفت تپه

یك مقام مسئول در نیشكر هفت تپه از رفع مشكلات مقطعی این شركت خبرداد و اظهار داشت: با هماهنگی و همكاری دستگاه قضا، مشكل حسابهای شركت برطرف شد و بعد از انجام كارهای مالی، پرداخت حقوق كارگران شروع شد.احسان االله اسدبیگی عضو هیأت مدیره شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در گفت و گو با خبرنگار مهر در مورد واریز حقوق معوقه کارگران شرکت، گفت: با مساعدت مسئولان دستگاه قضا مشکلات مربوط به مسدودی حساب رفع شد و مدیریت شرکت مبادرت به پرداخت حقوق کارگران کرد.
وی اضافه کرد: رئیس دستگاه قضا دستور رسیدگی سریع و بدون حاشیه را دراین زمینه صادر کردند که به دنبال آن دادستان کل کشور، معاون اول قوه قضائیه، رئیس دادگستری تهران و دبیران ستاد تسهیل کشور نهایت تلاش خودرا به عمل آوردند تا مشکلات برطرف شود. در خوزستان نیز رئیس دادگستری و دادستان و استاندار خوزستان به تمامی مسائل رسیدگی کردند
اسدبیگی با اشاره به اعتراضات کارگران هفت تپه اظهار داشت: خوشبختانه شورای تامین استان خوزستان و شهرستان شوش با درایت لازم دراین زمینه فعالیت مناسبی داشتند واجازه ندادند این اعتراض های صنفی به ابزاری سیاسی تبدیل گردد.
وی اضافه کرد: در تمام مدتی که اعتراض های کارگری انجام می شد، شورای اسلامی کار با جدیت پیگیر مطالبات کارگران بود.

اسدبیگی با تقدیر از تمامی کارگران خصوصاً کارگران آبیار اظهار داشت: در نتیجه تلاش این کارگران، عمل آبیاری به خوبی انجام شد و خوشحال هستیم که بخشهای کشاورزی خشک نشده و می توانیم به برداشت محصول امیداور باشیم.


منبع:

1399/05/31
11:57:30
5.0 / 5
2163
تگهای خبر: شركت , صنعت , كارگر , كارگران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری