الهیان:

اورژانس هوایی در تهران تقویت شود

اورژانس هوایی در تهران تقویت شود

به گزارش ارتباط با مشتری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت كه تقویت تهران در زمینه های مختلف به خصوص اورژانس هوایی ضروریست بنابراین تلاش و پیگیری برای ایجاد پایگاه اورژانس هوایی در تهران دنبال می شود.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، زهره الهیان در بازدید از شرکت هلیکوپتری ایران، توانمندی ها و ظرفیت های این شرکت را بخشی از دستاوردهای کلان نظام در گام اول انقلاب دانست و اظهار داشت که این شرکت با نیروی جوان متخصص و روحیه جهادی در عرصه های مختلف کشور در حال انجام فعالیت است.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اضافه کرد: این دستاوردها نویدی برای حرکت به سمت گام دوم با قوت و اقتدار است مقام معظم رهبری با همین نگاه نیروی مستعد جوان و متخصص را گنجینه عظیم دانستند و افق خوبی برای کشور ترسیم کردند.
الهیان با تاکید بر اینکه امید و روحیه جهادی عامل گذر از مشکلات موجود و پیش رو است اظهار داشت: الحمدلله امید و روحیه جهادی در شرکت هلیکوپتری ایران به وضوح دیده می شود و مجلس هم ان شاء الله به وظیفه خود عمل می کند و خلاء های قانونی و نظارتی را برای تسهیل خدمات شما برطرف می کند.
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اضافه کرد: امروز بخشی از توانمندی های شرکت هلیکوپتری ایران دیده شد که به کمک متخصصین داخلی و با مدیریت دلسوز و جهادی بر مشکلات تحریم فائق آمدند و تولیداتی داشتند گ این مجموعه تنها در بحث اورژانس هوایی خدمات شایسته و آمار خوبی در انتقال بیماران و مجروحین حوادث داشته اند که نشانه تعامل خوب این شرکت با سازمان اورژانس هوایی کشور است.
الهیان با اشاره به گزارش وزارت اقتصاد در خصوص اینکه با شاخصهای معتبر، استان تهران از محروم ترین نقاط کشور است، اضافه کرد: تقویت تهران در زمینه های مختلف لازم و اورژانس هوایی برای تهران ضروریست بنابراین تلاش و پیگیری برای ایجاد پایگاه اورژانس هوایی در تهران را دنبال می شود. در بحث اورژانس هوایی کشور، درصدد تقویت آن هستیم و تلاش می نماییم ظرفیت این شرکت به سایر دستگاه ها جهت استفاده هرچه بهتر معرفی کنیم؛ در صورت مشکلات موردی هم می توانیم پیگیری های لازم را جهت رفع مشکلات داشته باشیم.
وی با اشاره به تجارب ناموفق خصوصی سازی های اخیر تصریح کرد که مجلس برای بالفعل کردن پتانسیل های موجود در شرکت های خصوصی که ظرفیت های بالایی دارند عزم جدی دارد. متاسفانه تجربیات تلخی در خصوصی سازی های چند سال قبل داشته ایم که باعث تعطیلی ها و سختی معیشت کارکنان و کارگران شده است. انتخاب ها بر مبنای شایسته سالاری و لیاقت و توان مدیریت افراد صورت نگرفته و مدیرانی با تفکر جهادی و انقلابی بر سر مجموعه ها قرار نگرفتند و این انتخاب های نادرست، رانت ها و مافیای موجود سبب شده که ظرفیت های ملی به دست ناشایستگان بیفتد. ولی شرکت هلیکوپتری ایران یک مورد موفق خصوصی سازی بوده است که به واسطه مدیریت لایق و شایسته کاپیتان قیاسی این ظرفیت به خوبی احیا شده و رو به گسترش است و برای سایر موارد خصوصی سازی الگوی خوبی می باشد.
نماینده تهران افزود: وقتی دستگاهی شامل خصوصی سازی می شود نباید به این معنا باشد که دولت و مجلس به صورت کل آنرا رها کنند باید در درجه اول دولت رصد و نظارت بر پیشرفت مجموعه ها داشته باشد و بعد مجلس در صورت مشکل و معضل از وزیران توضیح بخواهد. البته در این فعالیت ها مجلس از تولید حمایت می کند. در زمینه تخلفاتی که در تغییر کاربری شرکت های خصوصی به خاطر ورشکستگی ایجاد می شود قوه قضاییه هم باید ورود کنند.1399/06/12
21:04:54
5.0 / 5
1820
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری