معاون مركز مدیریت راه های كشور اعلام كرد

ركوردشكنی سفرهای سال جاری نسبت به تعطیلات گذشته بعلاوه جزئیات

ركوردشكنی سفرهای سال جاری نسبت به تعطیلات گذشته بعلاوه جزئیات

به گزارش ارتباط با مشتری معاون مركز مدیریت راه های كشور از افزایش ۲۵ درصدی تردد انواع وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی كشور در تعطیلات گذشته نسبت به متوسط تردد پنج ماهه گذشته اطلاع داد و اظهار داشت: بیشترین انباشت خودرو در استان های گیلان، مازندران، همدان و آذربایجان شرقی بوده است.


مژگان جلیلیان در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: بر مبنای آخرین ارزیابی های صورت گرفته سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و تحلیل تردد تعطیلات محرم سال جاری، متوسط تردد بین استانی از چهارم تا نهم شهریور ماه یک میلیون و ۵۶۹ هزار و ۱۶۷ وسیله نقلیه بوده است که نسبت به متوسط تردد پنج ماهه ابتدایی سالجاری ۲۵ درصد افزایش یافته است.
وی اضافه کرد: البته این میزان تردد، نسبت به همین بازه زمانی در روزهای عاشورای سال قبل ۱۲ درصد کاهش یافته است اما بیشینه تردد روزانه بین استانی سال جاری در روز پنجشنبه ششم شهریور ماه رخ داد که نسبت به روز ۱۶ خرداد ماه که پیش از این بیشترین تردد روزانه را در سال ۱۳۹۹ داشت، ۱۴ درصد افزایش داشته است. البته پایین ترین میزان تردد بین استانی در بازه مورد بررسی در هشتم شهریور با یک میلیون و ۳۷۳ هزار و ۶۶۰ وسیله نقلیه به ثبت رسید.معاون مرکز مدیریت راه های کشور افزود: بیشینه انباشت در استان های گیلان، مازندران، همدان، آذربایجان شرقی و بیشترین تخلیه وسایل نقلیه از استان های تهران و البرز بوده است. بیشترین انباشت در استان های شمالی در روز جمعه هفتم شهریور بوده که در مازندران بیشتر از ۱۴۴ هزار دستگاه، گیلان حدود ۱۰۴ هزار دستگاه، همدان بیشتر از ۷۷ هزار دستگاه و آذربایجان شرقی حدود ۵۵ هزار دستگاه ثبت شده است.
جلیلیان اظهار داشت: بر مبنای ارزیابی های صورت گرفته بیشترین وسایل نقلیه استان تهران به ترتیب در استان های قم، مازندارن، مرکزی، گیلان، اصفهان مشاهده شده اند و بیشترین خودرو های غیربومی مشاهده شده در سطح استان مازندران مربوط به استان های تهران و البرز، فارس، خراسان رضوی، گلستان و اصفهان بوده اند. همینطور بیشترین خودرو های غیربومی مشاهده شده در سطح استان گیلان مربوط به استان های تهران و البرز، مازندران، قزوین، اصفهان و آذربایجان شرقی بوده اند.
منبع:

1399/06/12
21:04:54
5.0 / 5
1728
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری