معاون وزیر راه و شهرسازی:

بیش از ۹ میلیارد برای ورزشگاه ۵۰۰۰ نفری بروجرد در نظر گرفته شده است

بیش از ۹ میلیارد برای ورزشگاه ۵۰۰۰ نفری بروجرد در نظر گرفته شده است

به گزارش ارتباط با مشتری لرستان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات دولتی و عمومی كشور اظهار داشت: بیش از 9 میلیارد برای پروژه ورزشگاه 5000 نفری بروجرد در نظر گرفته شده است.


محمدجعفر علیزاده در حاشیه بازدید از پروژه ورزشگاه ۵۰۰۰ نفری ولایت بروجرد که امروز ۲۲ شهریورماه صورت گرفت در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: پروژه ورزشگاه ۵۰۰۰ هزار نفری ولایت تا اختتام دولت به بهره برداری خواهد رسید.
وی با اعلان اینکه این ورزشگاه با کیفیت بسیار خوبی در حال راه اندازی است، اشاره کرد: پروژه ورزشگاه ۵۰۰۰ نفری ولایت بروجرد این پتانسیل را دارد که جز پروژه های جهش تولید به بهره برداری برسد.
مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات دولتی و عمومی کشور اشاره کرد: معارض مهم ترین مشکل پروژه ورزشگاه ولایت بود که اعتبار برای آزادسازی زمین ها تامین و پروژه فعال شد که کار بزرگی بود.
علیزاده افزود: ۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار برای این پروژه در نظر گرفته شده که ۵۰ درصد آن تخصیص داده شده است.
وی بیان کرد: مکاتبات لازم برای ستاندن اعتبارات تکمیلی با سازمان برنامه و بودجه انجام شده و امیدواریم تا یک ماه آینده وضعیت تامین اعتبار تکمیلی آن تعیین تکلیف خواهد شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: چون مجموعه عملیاتی بسیار وقت گیر آن انجام شده است و بعضی از اقدامات را می توان به صورت پیش ساختگی انجام داد.
علیزاده عنوان کرد: اگر مسئله آب، برق و گاز آن حل شود می توانیم چمن ورزشگاه را انجام بدهیم هم اکنون کاسه ورزشگاه انجام شده و پتانسیل را دارد که جهشی در راه اندازی صورت گیرد.
منبع:

1399/06/23
13:25:20
5.0 / 5
1790
تگهای خبر: بودجه , تولید , كشور , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری