مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید :

۶ ۳هزارمیلیارد ریال از مطالبات بدلیل كرونا ۴ماه استمهال شد

۶ ۳هزارمیلیارد ریال از مطالبات بدلیل كرونا ۴ماه استمهال شد

به گزارش ارتباط با مشتری مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید با اشاره به اینكه از آغاز سال ۷۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات جدید پرداخت كرده ایم، اظهار داشت: به علت شرایط كرونا، ۶۳۰۰ میلیارد ریال از مطالباتمان را به تعویق انداختیم.اصغر نورالله زاده در گفت و گو با خبرنگار مهر، در مورد میزان تسهیلات عرضه شده طی سالجاری، تصریح کرد: صندوق کارآفرینی امید از آغاز سال تابحال در حدود ۷، ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید اضافه کرد: این میزان از تسهیلات در حالی پرداخت شده که به علت شرایط کرونا، حدود ۶، ۳۰۰ میلیارد ریال از مطالباتمان را به تعویق انداختیم.
وی افزود: باآنکه دولت مدت تعویق مطالبات را برای ۳ ماه تصویب کرده بود اما ما از آغاز سال ۴ ماه بازپرداخت اقساط افراد را به مدت انتهای دوره بازپرداخت آنها اضافه کردیم.
نورالله زاده اظهار داشت: در این ۴ ماه فقط ۶، ۳۰۰ میلیارد ریال ورودی منابع صندوق بود که می توانستیم با استفاده از آن تسهیلات پرداخت نماییم ولی ما این مبلغ را بعنوان تسهیلات مجدد به کارآفرینان دادیم چونکه مدت اقساطشان را اضافه کردیم.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید خاطرنشان کرد: در واقع اگر می گوئیم ۷، ۳۰۰ میلیارد ریال به صورت نقد تسهیلات پرداخت کرده ایم باید این مورد هم لحاظ شود که ۶، ۳۰۰ میلیارد ریال عددی بوده که می توانستیم تسهیلات نقدی بدهیم اما به شکلی این رقم را به صورت تسهیلات اعتباری دادیم و به سقف بازپرداخت ها اضافه کردیم.


منبع:

1399/06/29
14:59:55
5.0 / 5
1820
تگهای خبر: تسهیلات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری