معاون وزیر كار:

تامین اجتماعی، بیمه بیكاری خرداد تا مرداد را پرداخت می كند

تامین اجتماعی، بیمه بیكاری خرداد تا مرداد را پرداخت می كند

به گزارش ارتباط با مشتری معاون روابط كار وزارت كار اعلام نمود: تامین اجتماعی، بیمه بیكاری سه ماهه خرداد تا مرداد را پرداخت می كند.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حاتم شاکرمی در نشست بررسی فنی سامانه جامع روابط کار، درباره تأخیر در پرداخت بیمه بیکاری مشمولین در سه ماهه خرداد لغایت مرداد، گفت: سازمان تامین اجتماعی پرداخت این مبالغ را دنبال کرده و دراین زمینه قسمتی از مقرری مشمولین توسط سازمان پرداخت گردید و پرداخت سایر متقاضیان در دستور کار قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: هدف از ایجاد سامانه جامع روابط کار ارائه خدمات الکترونیکی با سرعت، شفافیت و سلامت بیشتر در امتداد سیاست های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در اجرای دولت الکترونیک است.
شاکرمی اظهار داشت: تداوم این خدمات را بدون بازگشت به روش های سنتی، با اصلاح نقصها احتمالی و بهبود مستمر آن ادامه می دهیم.
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: با همراهی همکاران ستادی و اجرایی برای ارتقای این خدمت، زیرساخت های این سامانه نیز ترمیم خواهد شد.
شاکرمی تصریح کرد: با مشارکت مرکز فناوری اطلاعات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این سامانه نوپا که طبیعتاً همراه با اشکالات جزئی است، تقویت خواهد شد.
وی اضافه کرد: در توسعه مراکز ثبت نام و احراز هویت کارگران و کارفرمایان در تلاش هستیم به غیر از پیشخوان و با همکاری مدیر عامل بانک رفاه از ظرفیت شعبات این بانک در سراسر کشور استفاده نمائیم.
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر لزوم اطلاع رسانی درباره سامانه جامع روابط کار اصرار کرد و اضافه کرد: همه مدیران اجرایی باید پروسه این سامانه را برای جامعه هدف تشریح کنند.


منبع:

1399/07/08
23:52:04
5.0 / 5
1659
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری