یك مقام مسئول

ایجاد ۲۵۰۰ صندوق خرد دیگر تا ۱۴۰۰

ایجاد ۲۵۰۰ صندوق خرد دیگر تا ۱۴۰۰

به گزارش ارتباط با مشتری رئیس صندوق كارآفرینی امید اظهار داشت: تا سال آینده 2500 صندوق خرد دیگر باید ایجاد نماییم كه بدین سان تعداد صندوق های خرد كشور به 5 هزار عدد می رسد.اصغر نوراله زاده در گفت و گو با خبرنگار مهر در مورد صندوق های خرد، گفت: تا حالا ۲۴۷۰ صندوق خرد به وجود آورده ایم و آنطور که برنامه ریزی شده تا سال آینده، باید با ایجاد ۲۵۰۰ صندوق دیگر، تعداد صندوق های خرد کشور را به ۵ هزار صندوق برسانیم.
رئیس صندوق کارآفرینی امید اضافه کرد: هزار عدد از این صندوق ها با همکاری سازمان بسیج در چارچوب تعاونی تشکیل خواهد شد و هزار عدد دیگر نیز با همکاری وزارت جهاد کشاورزی و ۵۰۰ عدد دیگر نیز با همکاری وزارت کشور تشکیل خواهد شد.
وی با اعلان اینکه صندوق های خرد به صورتی نظام تامین مالی محلی هستند، اظهار داشت: از این به بعد بجای اینکه اهالی روستا به صندوق کارآفرینی مراجعه کنند و وام با ضمانت های ما بگیرند، از این صندوق های خرد وام با ضمانت های محلی می گیرند و شاید چک و سفته هم ندهند و می توانند برمبنای شناختی که از هم دارند وام را از صندوق بگیرند.
نوراله زاده اضافه کرد: شخصی که نیاز به سم، بذر، وسیله یا هر چیز دیگری دارد با مراجعه به صندوق های خرد سریع و راحت وام را می گیرد، اما اگر به صندوق کارآفرینی مراجعه کند شاید ۶ ماه در صف بماند.
وی افزود: مدیرعامل سفته به ما داده است و افراد سپرده گذاشته اند بدین جهت متعهدند و مشکلی ایجاد نمی گردد.


منبع:

1399/07/13
13:59:04
5.0 / 5
1917
تگهای خبر: تعاون , كشور , وام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری