برگزاری دور دوم مذاكرات درباره سانحه هواپیمای اوكراینی

بهاروند: در مورد سانحه هواپیمای اوكراینی چیزی برای پنهان كردن نداریم

بهاروند: در مورد سانحه هواپیمای اوكراینی چیزی برای پنهان كردن نداریم

به گزارش ارتباط با مشتری دور دوم مذاكرات مربوط به سانحه هواپیمای اوكراینی میان جمهوری اسلامی ایران و اوكراین به میزبانی كشورمان و به ریاست محسن بهاروند معاون حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه و رئیس هیئت ایرانی با هیئت  اوكراینی به ریاست یوگنی ینین معاون وزیر خارجه اوكراین و رئیس هیئت این كشور در تهران آغاز  شد.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، بهاروند، رئیس هیات ایرانی با ابراز تاسف و همدردی با خانواده های جانباختگان سانحه هواپیمای اوکراینی تصریح کرد: هواپیمای اوکراینی در اثر خطای انسانی مورد برخورد قرار گرفت و جمهوری اسلامی ایران تلاش خواهد نمود تا طرف اوکراینی هم از این مورد اطمینان یابد.
بهاروند اضافه کرد: رویکرد جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر شفافیت است و در مورد این سانحه چیزی برای پنهان کردن ندارد و آماده است تا صادقانه مردم و هیات اوکراینی را از جرئیات سانحه آگاه سازد.
رییس هیئت ایرانی، جمهوری اسلامی ایران و اوکراین را دو کشور دوست دانست که متاسفانه شاهد این اتفاق بودند و الان باید بر سر میز مذاکره به توافق برسند.
بهاروند مصمم بودن جمهوری اسلانی ایران برای رسیدگی کیفری و مجازات خاطیان، برقراری عدالت و پرداخت غرامت به بازماندگان را مورد تاکید قرار داد.
معاون وزیر خارجه و رئیس هیات اوکراینی هم ضمن تشکر از استقبال گرم جمهوری اسلامی ایران باوجود شیوع کرونا و مثبت ارزیابی کردن دور اول مذاکرات در کی یف، از همکاری و تلاش جمهوری اسلامی ایران جهت اجرای عدالت قدردانی کرد.
در ابتدای این نشست دو طرف به احترام جانباختگان سانحه هواپیمای اوکراینی، مذاکرات خویش را با یک دقیقه سکوت و قرائت فاتحه آغاز کردند.
مذاکرات کارشناسی میان دو کشور در مورد سانحه هواپیمای اوکراینی به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.
منبع:

1399/07/29
00:58:22
5.0 / 5
1515
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری