معاون وزیر راه اعلام كرد

ارسال پیامك برای بدهكاران آزادراهی

ارسال پیامك برای بدهكاران آزادراهی

به گزارش ارتباط با مشتری معاون وزیر راه و شهرسازی از ارسال پیامك از طرف پلیس راه برای رانندگانی كه عوارض آزادراه های الكترونیكی را پرداخت نكرده اند آگاهی داد و اظهار داشت: وضعیت پرداخت عوارض الكترونیكی بهتر شده است.


خیرالله خادمی - مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور- در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: هم اکنون برمبنای تفاهم نامه ای که بین وزارت راه و شهرسازی به پلیس راه امضا شده است برای رانندگانی که از آزادراه های الکترونیکی، بهره برده اما عوارض شان را پرداخت نمی کنند، توسط پلیس راه پیامک ارسال می شود.

وی با اشاره به این که بعد از ارسال این پیامک ها وضعیت پرداخت عوارض الکترونیکی از طرف مردم بهتر شده است، اظهار داشت: به زودی جلسه نهایی دراین زمینه برگزار شده و مشخص خواهد شد که چه تعداد از مردم مشمول این جریمه خواهند شد. البته این اطلاعات در اختیار پلیس راه قرار دارند.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با اعلان اینکه دقیقاً مشخص است رانندگان چندبار و از کدام آزادراه ها بهره برده اند و بر این اساس چه میزان بدهی به آزادراه های الکترونیکی دارند، اظهار داشت: اگر این طرح به نتیجه برسد مسلماً آزاد راه های دیگر نیز برای الکترونیکی کردن عوارض شان و برداشتن باجه های عوارضی اقدام خواهند کرد و نسبت به این طرح استقبال بیشتری نشان می دهند.

خادمی درباره آخرین وضعیت الکترونیکی شدن آزادراه تهران شمال نیز اظهار نمود: متولیان آزادراه تهران شمال از ابتدا برای الکترونیکی کردن عوارض شان پیشقدم شده بودند اما عوارض آنها پرداخت نمی شد اما اگر به این نتیجه برسند که عوارض آزادراهی بوسیله سیستم الکترونیکی قابل استحصال است، مسلما باردیگر پرداخت عوارض آزادراه تهرانشمال و دیگر آزادراه های کشور الکترونیکی می شود.

منبع:

1399/08/03
20:44:45
5.0 / 5
1490
تگهای خبر: شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری