وزیر راه:

كنارگذر جنوبی تهران باید هرچه سریعتر افتتاح شود

كنارگذر جنوبی تهران باید هرچه سریعتر افتتاح شود

وزیر راه و شهرسازی با حضور در پروژه كنارگذر جنوبی تهران (آزادراه غدیر) در جریان آخرین مراحل پیشرفت این پروژه قرار گرفت.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی بامداد امروز پنجشنبه ۸ مهرماه، با حضور در پروژه کنارگذر جنوبی تهران (آزادراه غدیر) در جریان آخرین مراحل تکمیل و نهایی شدن این پروژه قرار گرفت.

وزیر راه و شهرسازی در جلسه ای با مسئولان و پیمانکاران این پروژه با اشاره به اهمیت این آزادراه اظهار داشت: این پروژه مهم و بین المللی بخش مهمی از جاده ابریشم است که می تواند نقش مهمی در کاهش مزاحمت بارهای ترانزیتی برای مردم در استان های تهران و البرز داشته باشد.
وی اضافه کرد: بهره برداری از این آزادراه یک اتفاق مهم برای کشور بوده و کاری بزرگ و ماندگار است که در اقتصاد و زندگی مردم نقش خواهد داشت.
این عضو کابینه دولت دوازدهم با تاکید بر اینکه مردم باید در این راه از محیطی امن و مناسب عبور کنند، اشاره کرد: لازم است هرچه سریعتر عملیات باقی مانده تمام و این پروژه آماده بهره برداری شود.
وی اضافه کرد: در همین خصوص لازم است هماهنگی های مورد نظر بابت ساخت مجتمع های بین راهی، جایگاه سوخت، نصب دوربین های ETC، نصب روشنایی ها در همه نقاط به خصوص مناطق تبادلی، نصب مبلمان با کیفیت و انجام خط کشب و آسفالت مناسب صورت گیرد.
اسلامی همین طور در این نشست بر ضرورت هماهنگی های لازم با پلیس راه و دیگر دستگاه های مرتبط برای بهره برداری از این پروژه آزادراهی اصرار کرد.1399/08/09
23:15:11
5.0 / 5
1531
تگهای خبر: اقتصاد , زندگی , كشور , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری