علت بازداشت كارگران نیشكرهفت تپه چیست؟

علت بازداشت كارگران نیشكرهفت تپه چیست؟

به گزارش ارتباط با مشتری دادستان شوش با تایید خبر بازداشت تعدادی ازكارگران نیشكر هفت تپه، اظهار داشت: چند روز پیش تعدادی افراد سودجو با راه اندازی تجمعات كارگری و ایجاد ناآرامی، با دستورقضایی قاضی كشیك بازداشت شدندبه گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، مصطفی نظری اظهار داشت: با پیگیری های دستگاه قضائی استان خوزستان، کارگران شرکت نیشکر هفت تپه حقوق خودرا تا مرداد ماه دریافت نمودند و مابقی حقوق آنان با پیگیرهای صورت گرفته نیز به تدریج پرداخت می شود.
وی درباب علت بازداشت برخی از کارگران شرکت نیشکر هفت تپه نیز اضافه کرد: چند روز پیش تعدادی افراد سودجو و فرصت طلب با راه اندازی تجمعات کارگری و ایجاد هیاهو جلوی در کارخانه و جلوگیری از ورود مدیر اجرائی کارخانه، موجب ایجاد ناآرامی و اغتشاش شدند که با دستور قضائی قاضی کشیک بازداشت شدند پس باتوجه به عدم توانایی ارائه وثیقه در نظر گرفته شده، هنوز در بازداشت به سر می برند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوش در ادامه اظهار نمود: باتوجه به فصل تولید و بهره برداری کارخانه و منویات مقام معظم رهبری که امسال را سال جهش تولید نامگذاری کرده اند و همین طور تأکیدات رئیس قوه قضائیه درباب پشتیبانی از تولید ملی، با هرگونه ایجاد ناامنی و ممانعت از تولید، برخورد قانونی مناسب می شود.
نظری اشاره کرد: حقوق و دستمزد شهریورماه کارگران آماده شده و به زودی پرداخت می شود و تا آخر سال پرداخت حقوق ها مستمرا و به روز انجام می شود پس کارگران شریف شرکت نیشکر هفت تپه از این جهت دغدغه ای نداشته باشند.
وی اضافه کرد: از کلیه کارگران واحدهای تولیدی و صنعتی و مردم شهرستان شوش انتظار داریم با همدلی، اجازه ندهند چرخ کارخانه ها از حرکت باز بایستد و تولید متوقف شود.
نظری همین طور هرگونه انتشار ویروس کرونا در زندان دزفول را تکذیب و بیان کرد: هیچکدام از کارگران بازداشت شده شرکت نیشکر هفت تپه به کرونا مبتلا نشده اند و همگی در سلامت کامل هستند.


منبع:

1399/08/16
13:58:07
5.0 / 5
1356
تگهای خبر: تولید , شركت , صنعت , كارگر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری