مدیرعامل شركت آزادراه تهران- شمال خبر داد

پیشرفت فیزیكی حدود ۵۰ درصدی آزادراه تهران-شمال

پیشرفت فیزیكی حدود ۵۰ درصدی آزادراه تهران-شمال

مدیرعامل شركت آزادراه تهران- شمال از پیشرفت فیزیكی حدود 50 درصدی آزادراه تهران-شمال آگاهی داد و اظهار داشت: اگر منابع مالی مورد نیازمان كه باتوجه به افزایش نرخ ارز و بالارفتن تورم بسیار بیشتر شده است، به سه هزار میلیارد تومان افزایش یابد، تا پیش از اختتام دولت این آزادراه تكمیل شده و در دسترس مردم قرار می گیرد.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، منطقه دوم آزادراه تهران-شمال، که از تیر ماه امسال قرار بود به صورتی خاص تا سال ۱۴۰۰ و پیش از اختتام کار دولت دوازدهم به بهره برداری برسد حالا به پیشرفت فیزیکی حدود ۵۰ درصدی رسیده است. البته از ابتدا این مسئله مطرح بود که برای تسریع در افتتاح منطقه دوم این آزادراه و کمک به بار ترافیکی موجود در این محور، یکی از باندهای آزادراه به همراه محور قدیم چالوس به صورت توامان مورد استفاده قرار بگیرد.
سعید شاهسواری - مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت آزادراه تهران- شمال - در این زمینه به ایسنا اظهار داشت: منطقه دوم آزادراه تهران شمال حدود ۲۲ کیلومتر طول دارد که از دو راهی شهرستانک شروع شده و تا حوالی کندوان و پل زنگوله ادامه پیدا می کند. از این مقدار حدود ۱۶ کیلومتر محور از از تونل و دو کلیومتر نیز از رو پل عبور می کند که مسیر رو باز داریم و گالری بهمن گیر بر روی آنها باید اجرا شود.
وی ادامه داد: به سبب خاصیت های فیزیکی، منطقه دوم آزادراه تهران-شمال تنها یک پروژه راهسازی نیست بلکه پروژه خاص و پیچیده ای است که بلندترین تونل آزادراهی کشور را به نام تونل البرز به طول ۶۴۰۰ متر در خود دارد.
مدیرعامل شرکت آزادراه تهران- شمال افزود: برمبنای هدفگذاری بنیاد مستضعفان تسریع در پروژه و تکمیل منطقه دو از سال ۱۳۹۶ که عملیات اجرائی اش آغاز شد، در دستور کار قرار گرفت و در اوایل تابستان امسال مقرر شد یک لاین منطقه دو تکمیل شود در کنار جاده قدیم چالوس به صورت رفت و برگشت مورد استفاده قرار گیرد تا مردم و از تهران تا پل زنگوله را بدون ترافیک طی کرده و بعد از آن نیز استان البرز از خیلی از گره های ترافیکی اش نجات پیدا می کند.
شاهسواری به براگزاری جلسه بین رئیس سازمان برنامه و بودجه، وزیر راه و شهرسازی و رئیس بنیاد مستضعفان درباره چگونگی ساخت و تکمیل منطقه دو آزادراه تهران-شمال، اظهار داشت: بر این اساس مقرر شد ساخت و تکمیل این محور تسریع شود. همین طور دولت و بنیاد همه تلاشان را برای تامین منابع ۲۰۰۰ میلیارد تومانی آن انجام دادند و تنها قسمتی از تعهدات دولت باقی مانده که امیدواریم هر چه سریعتر پرداخت گردد.
وی افزود: این میزان منابع مالی مورد نیاز با نرخ های سال قبل برآورد شده است اما امروز و با افزایش قیمت ها و ترخ تورم به بیش از ۳۰۰۰ میلیارد تومان نیاز داریم چونکه بعنوان مثال طی ماه های گذشته نوسانات عجیب و غریبی در بازار میلگرد و آهن آلات داشتیم، بدین سبب برآورد جدید را برای دولت ارسال کردیم و مقرر شد تا تصمیمات مناسبی دراین زمینه اتخاذ کنند.
مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت آزادراه تهران- شمال اعلام نمود: منطقه دو آزادراه تهران-شمال یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی کشور بوده که بیش از یکصد کارگاه فعال در جای جای این مسیر فعال است، هزار و ۹۵۰ نفر اشتغال مستقیم و حاضر به وجود آمده و ۷۵۰ دستگاه ماشین آلات سنگین در این پروژه فعالیت شبانه روزی دارند.



1399/08/21
23:26:22
5.0 / 5
1365
تگهای خبر: اشتغال , بازار , بودجه , تورم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری