به منظور جلوگیری از شیوع كرونا

پرداخت وام بافت فرسوده الكترونیكی شد

پرداخت وام بافت فرسوده الكترونیكی شد

با هدف پیشگیری از شیوع ویروس كرونا، درخواست، تشكیل پرونده تا دریافت تسهیلات نوسازی بافت های فرسوده به صورت الكترونیكی انجام می شود.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، متقاضیان دریافت تسهیلات نوسازی در بافت های ناکارآمد شهری می توانند از این پس به صورت آنلاین به سامانه درخواست تسهیلات بانک مسکن متصل شوند.
این خبر را عباس شفیعی - عضو هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران - اعلام و خاطرنشان کرد: به علت شیوع کرونا و با هدف کاهش رجوع متقاضیان دریافت تسهیلات نوسازی در بافت های ناکارآمد شهری به ادارات و بانک ها، با همکاری بانک مسکن، سامانه ثبت نام تسهیلات شرکت بازآفرینی شهری ایران به صورت آنلاین با سامانه درخواست تسهیلات بانک متصل شد.
شفیعی اظهار داشت: از این پس متقاضیان تسهیلات نوسازی بافت های فرسوده می توانند بعد از ثبت نام در سامانه شرکت بازآفرینی شهری ایران و دریافت کد رهگیری به سامانه تسهیلات بانک مسکن مراجعه نموده و با ثبت کد رهگیری خود مراحل تشکیل پرونده تا دریافت تسهیلات را به صورت الکترونیکی دنبال کنند.
جزئیات وام ۱۸۰ تا ۲۵۰ میلیون تومانی در بافت فرسوده
به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، بر مبنای آخرین تغییرات در سال ۱۳۹۹ به انبوه سازانی که در سطح کلانشهر تهران با استفاده از تکنولوژی های جدید اقدام به ساخت و ساز کنند، تسهیلات نوسازی به ازای هر واحد ۲۵۰ میلیون تومان به صورت ۵۰ میلیون تومان با نرخ بهره ۹ درصد (قرارداد عاملیت) ۱۰۰ میلیون تومان با نرخ بهره ۱۸ درصد (بدون سپرده) و ۱۰۰ میلیون تومان با نرخ بهره ۱۶ درصد (خرید اوراق) توسط بانک عامل(بانک مسکن) پرداخت می شود. همینطور ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات نوسازی به روش خودمالکی در بافت ناکارآمد شهر تهران به متقاضیان پرداخت می شود.
این تسهیلات به صورت ۵۰ میلیون تومان با نرخ بهره ۹ درصد (قرارداد عاملیت) ۳۰ میلیون تومان با نرخ بهره ۱۶درصد (خرید اوراق) و ۲۰ میلیون تومان با نرخ بهره ۱۸ درصد(بدون سپرده) اختصاص یافته است. دیگر انبوه سازان در کلان شهرها، مراکز استانها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر و سایر شهرها به ترتیب ۲۳۰، ۲۲۰ و ۱۸۰ میلیون تومان برای هر واحد در حال ساخت تسهیلات دریافت می کنند.
متقاضیان خود مالکی هم در کلان شهر ها، مراکز استان ها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر از تسهیلات ۸۰ میلیون تومانی و در سایر شهرها ۶۰ میلیون تومانی بهره خواهند برد. باز پرداخت در یک دوره ۱۰ ساله (سه سال دوره مشارکت مدنی و هفت سال دوره فروش اقساطی) خواهد بود که قابل انتقال در زمان فروش به اشخاص است.
منبع:

1399/08/28
22:43:55
5.0 / 5
1335
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , ثبت نام , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری