نرخ كرایه ترددهای دریایی در هرمزگان افزایش یافت

نرخ كرایه ترددهای دریایی در هرمزگان افزایش یافت

به گزارش ارتباط با مشتری هرمزگان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان اظهار داشت: در جلسه ستاد استانی كرونا ˮبا در نظر گرفتن رعایت پروتكل های بهداشتی در شناورهاˮ مصوب شد اجرای پروتكل های بهداشتی در شناورهای مسافری الزامی است.شب گذشته(دوم آذرماه) بیستمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان و اعضای کارگروه در سالن جلسات استانداری هرمزگان انجام شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در این نشست اظهار داشت: در جلسه ستاد استانی کرونا "با در نظر گرفتن رعایت پروتکل های بهداشتی در شناورها" مصوب شد اجرای پروتکل های بهداشتی در شناورهای مسافری الزامی است.

وی افزود: اداره کل بنادر و دریانوردی استان وظیفه نظارت بر روی کشتی ها و شناورها را بر عهده دارد و باید اجرای پروتکل های بهداشتی در واحدها و کارهای تحت سرپرستی خودرا مورد پایش و نظارت و حتی اعمال مقررات کند.

ایرج حیدری کنترل بازار و تعدیل قیمت ها را همچون عوامل مهم رضایتمندی مردم دانست و عنوان کرد: باید به صورت مداوم و مستمر این نظارت ها و بازرسی ها شکل بگیرد و با متخلفان و مخلان امنیت اقتصادی برخورد شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان نیز در جلسه تنظیم بازار استان با اشاره به تامین و توزیع روغن نباتی مورد نیاز شهروندان، از برنامه ریزی برای تامین و توزیع کالاهای اساسی در استان هرمز گان آگاهی داد.

خلیل قاسمی با اعلان اینکه با پیگیری های مستمر سازمان درباب تامین اقلام ضروری و مایحتاج عمومی مردم هیچ نوع مشکلی در این رابطه وجود ندارد، اظهار نمود: نمایندگی های که عامل پخش مواد غذایی در سطح استان هستند در حال جذب روغن نباتی مورد نیاز شهروندان هستند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان اضافه کرد: با مصوبه تنظیم بازار استان و پیگیری جدی سازمان صنعت معدن و تجارت استان هم اکنون نمایندگی های پخش بوسیله فروشگاه های زنجیره ای و اصناف، مبادرت به توزیع روغن نباتی می کنند.

رئیس صنعت، معدن و تجارت هرمزگان هم با اشاره به تولید و توزیع روغن خوراکی در استان اشاره کرد: سهمیه ای که بتازگی به استان اختصاص یافته خوب بود و ما در بخش تامین روغن خانوارها مشکلی نداریم.

قاسمی با اشاره به رصد و پایش مستمر روند تامین و توزیع کالاهای اساسی خصوصاً روغن نباتی در وضعیت فعلی، اظهار نمود: رعایت قیمت مصوب روی کالا الزامی بوده و شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف شامل "عدم عرضه و گرانفروشی" با سامانه تلفنی ۱۲۴ رسیدگی به شکایات و گزارش های مردمی در مرکز استان و شهرستان های تابعه تماس حاصل کنند.

وی افزود: هیچ نوع مشکلی در زمینه تامین مایحتاج عمومی و کالاهای اساسی در سطح استان هرمزگان نداریم.

قاسمی در آخر اظهار داشت: با مصوبه ستاد تنظیم بازار کشور، مسئولیت ذخیره سازی و تنظیم بازار میوه شب عید به وزارت جهاد کشاورزی سپرده شد. بر این اساس، این وزارتخانه مسئولیت دارد با ذخیره سازی بموقع از افزایش قیمت میوه ها توسط واسطه ها در شب عید جلوگیری به عمل آورد.

به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، بر طبق مصوب ستاد تنظیم باز استان نرخ مصوب برای سفرهای دریایی مرکز استان از دوم آذرماه از مسیر بندرعباس به قشم و بالعکس برای مسافران قشموند ۲۵هزار تومان و برای گردشگران ۳۵هزار تومان تعیین شده است. علاوه بر این، مسیر بندرعباس به هرمز و بالعکس برای مسافران هرمزوند ۱۰هزار تومان، برای دانشجویان ۱۵ هزارتومان و برای گردشگران ۳۵ هزارتومان است و مسیر هرمز به قشم و بالعکس برای قشموند و هرمز وند ۱۵هزار تومان و برای گردشگران ۳۵ تومان اعلام گردید.

منبع:

1399/09/03
23:21:43
5.0 / 5
1121
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان ارتباط با مشتری
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری