خضریان خبر داد

طرح سوال از وزیر راه درباره هك شدن اطلاعات سازمان بنادر

طرح سوال از وزیر راه درباره هك شدن اطلاعات سازمان بنادر

به گزارش ارتباط با مشتری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی از طرح سوال از وزیر راه درباره هك شدن اطلاعات سازمان بنادر و دریانوردی و انتشار آن به بیرون اطلاع داد.


علی خضریان در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به طرح سؤال نمایندگان از وزیر راه و شهرسازی درباره عملکرد سازمان بنادر و دریانوردی، اظهار داشت: به همراه تعدادی از نمایندگان ضمن اینکه در مورد سوءمدیریت و کم کاری های سازمان بنادر و دریانوردی بخصوص در حوزه فناوری اطلاعات از وزیر مربوطه سوال کرده ایم، درباره مسائل مالی سازمان بنادر هم از وزیر سؤال کردیم و به صورت جد پیگیر این مورد هستیم.
وی با اشاره به اینکه گزارشاتی از برخی اتفاقات ناگوار مالی و مدیریتی در سازمان بنادر کسب کرده ایم، اضافه کرد: باید مسائل مالی این سازمان مشخص شده و نحوه هزینه کرد اعتبارات در این سازمان کاملاً شفاف شود.
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ خاطرنشان کرد: اخیراً شاهد هک شدن اطلاعات این سازمان و انتشار آن به بیرون بودیم که علت درز این اطلاعات باید مشخص شود؛ نمی گردد که در یک سازمان اطلاعات به سادگی درز پیدا کند و مقامی هم پاسخگو نباشد.
خضریان افزود: اگر کوتاهی یا قصدی در اینباره وجود داشته باید به صورت دقیق مشخص و با خاطیان احتمالی برخورد جدی صورت گیرد. ما به شکل جدی در مجلس پیگیر این مورد هستیم و باید شفافیت لازم درباره مسائل سازمان بنادر صورت پذیرد.
منبع:

1399/09/08
22:15:43
5.0 / 5
1530
تگهای خبر: فناوری , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری