مشاور رییس سازمان راهداری خبر داد

نوسازی سواری های كرایه بین شهری با پژو و سمند بعلاوه تسهیلات ویژه

نوسازی سواری های كرایه بین شهری با پژو و سمند بعلاوه تسهیلات ویژه

به گزارش ارتباط با مشتری مشاور رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از نوسازی سواری های کرایه بین شهری با قرارداد با ایران خودرو اطلاع داد و اظهار داشت: پیش از این دو هزار دستگاه سمند و پژو به رانندگان تحویل داده شده و اگر این شرکت خودروساز بتواند بقیه تعهدات خویش را که ۳۰۰۰ دستگاه خودرو است را تحویل دهد، تسهیلات آن آماده است.


صدراله بمانا در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: در جهت نوسازی ناوگان با شرکت ایران خودرو قراردادی منعقد کرده ایم که ۵۰۰۰ هزار دستگاه سواری کرایه را برای طرح نوسازی ناوگان بین شهری بسازد و تحویل دهد در این راستا تا کنون ۲۰۰۰ دستگاه به رانندگان بین شهری تحویل داده شده است.
وی با اشاره به اینکه ایران خودرو ۳۰۰۰ دستگاه دیگر هم در این طرح تعهد دارد، اضافه کرد: اگر این شرکت خودرو ساز بتواند مابقی تعهدات خویش را بسازد و تحویل دهد تسهیلات آن آماده است. می توانیم این طرح را ادامه دهیم.
مشاور رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در امور نوسازی افزود: در چارچوب این طرح عموما سمند یا پژو به متقاضیان تحویل داده می شود و تا ۷۰ درصد قیمت آنرا به رانندگان تسهیلات می دهیم. سود آن هم ۱۲ درصد بوده که شش درصد آنرا بعنوان یارانه سازمان راهداری پرداخت می کند.
بمانا با اشاره به اینکه این تسهیلات از محل منابع داخلی سازمان راهداری پرداخت می شود، اظهار داشت: مانند دیگر طرح های نوسازی ناوگان، شرط اصلی برای ورود به این طرح اسقاط کردن خودرو فرسوده از جانب متقاضیان است و دستگاههای متولی اسقاط خودرو بر این فرایند نظارت کامل می کنند. همینطور اتحادیه مسافربری مسئول اجرای این طرح است.
منبع:

1399/09/18
17:58:42
5.0 / 5
1038
تگهای خبر: تسهیلات , شركت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری