مشاور رییس سازمان راهداری خبر داد

تحویل ۱۲۰ كامیون نو به رانندگان

تحویل ۱۲۰ كامیون نو به رانندگان

مشاور رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از تحویل ۱۲۰ دستگاه کامیون نو به رانندگان متقاضی نوسازی اطلاع داد و اظهار داشت: ۱۰۵ دستگاه اتوبوس هم آمادگی تحویل بوده اما در انتظار تعیین قیمت از جانب سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان هستیم.


صدراله بمانا در گفتگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت نوسازی ناوگان و طرح ها و قراردادهای در حال اجرا، اظهار نمود: در طرح نوسازی ناوگان با دو تولیدکننده کامیون و اتوبوس برای نوسازی از محل تولید داخل قرارداد بسته شده و تا کنون ۱۲۰ دستگاه کامیون تولید و به رانندگان تحویل داده شده است. همینطور در انتظار آماده شدن ۲۰۰ کامیون دیگر هستیم.
وی با اعلان اینکه برای دیگر تعهدات موجود هم باید منتظر واردات و تأمین قطعات لازم هستیم، اضافه کرد: در طرح نوسازی اتوبوس هم ۱۰۵ دستگاه آماده تحویل به متقاضیان است که منتظر نهایی شدن قیمت آن از جانب سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان هستیم. چون که دولت برای ساخت آنها یارانه می دهد.
مشاور رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در امور نوسازی ناوگان افزود: در چارچوب طرح دیگری از محل ماده ۱۲ هم با یکی از کارخانه های تولید داخل قرار داد بسته شده و مقرر است ۵۰۰۰ دستگاه کامیون را بسازد و تحویل دهد.
به قول بمانا، بر طبق این طرح تا ۸۰ درصد قیمت کامیون، تسهیلات ویژه برای کامیون داران در نظر گرفته شده است که سود بانکی ۱۸ درصد دارد اما از این مقدار تنها ۹ درصد آنرا متقاضی می دهد و بقیه آن از جانب سازمان راهداری به نمایندگی از دولت پرداخت می شود.
وی با اعلان اینکه در چارچوب این قرار داد سن کامیون باید بالای ۳۵ سال باشد، اظهار داشت: هزار دستگاه کامیون دیگر هم با یکی از تولید کنندگان قرار داد بسته ایم که شرط آن سن بالای ۲۲ سال است. الان قرارداد آنرا بسته ایم و مردم هم می توانند برای نوسازی کامیون های شان با کارخانه ها وارد قرارداد شده و ثبت نام کنند.1399/09/21
13:17:04
5.0 / 5
1136
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , تولید , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری