اعطای ۶ مجوز جوار كارگاهی و بین كارگاهی در فنی و حرفه ای تهران

اعطای ۶ مجوز جوار كارگاهی و بین كارگاهی در فنی و حرفه ای تهران

به گزارش ارتباط با مشتری ۶ مجوز جوار کارگاهی و بین کارگاهی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران جهت ارتقای مهارت کارمندان، اعطا شد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، پوراندخت نیرومند در مراسم اعطای ۶ مجوز جوار کارگاهی و بین کارگاهی در بنگاه های اقتصادی و اتحادیه ها در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای عنوان کرد: این مراکز با عرضه آموزش های مناسب برای شاغلان در بنگاه های اقتصادی و اتحادیه ها باعث ارتقا مهارت کارکنان می شوند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران بیان نمود: ثبت نام در سامانه فراخوان آزمون گرها، همکاری و تعامل در تهیه بانک اطلاعاتی و آزمون صلاحیت حرفه ای، با استفاده از ماده ۱۳ قانون صنفی امکان پذیر است.
وی اضافه کرد: طبق استاندارهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور دانسته های نیروی انسانی تکمیل می شود. در سطح نظام صلاحیت حرفه ای با تشخیص اتحادیه ها در حوزه اصناف که نیازمند آموزش و به روز رسانی هستند کار کرده و به آنان انگیزه دهیم.
گفتنی است در انتها این مراسم مجوز مراکز جوار کارگاهی و بین کارگاهی در بنگاه های اقتصادی و اتحادیه ها از جانب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران به مدیران صنایع اعطا شد.

1399/09/24
23:43:05
5.0 / 5
1004
تگهای خبر: آموزش , اقتصاد , بانك , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان ارتباط با مشتری
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری