در پی شیوع نوع جدید ویروس كرونا

پروازهای انگلیس در بیشتر كشورهای جهان ممنوع گردید

پروازهای انگلیس در بیشتر كشورهای جهان ممنوع گردید

ارتباط با مشتری: شناسایی نوع جدید بسیار مسری ویروس کرونا در انگلیس موجب شد کشورهای اروپا و نقاط دیگر جهان سفر به انگلیس را ممنوع کنند.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، انگلیس اواخر هفته گذشته نسبت به شیوع نوع جدیدی از ویروس کرونا هشدار داد که تصور می رود قدرت شیوع آن ۷۰ درصد بالاتر از نوع اولیه این ویروس باشد. سازمان جهانی بهداشت اعلام نمود نوع جدید تا حالا در دانمارک، هلند و استرالیا شناسایی شده است.

خبر انتشار این نوع جدید ویروس کرونا موجب شد دولت انگلیس از برنامه های خود برای تسهیل رفت و آمد خانواده ها در روزهای کریسمس عقب نشینی کرده و لندن و سایر مناطق جنوب این کشور را که کانون آلودگی جدید هستند، قرنطینه کند.

کشورهای مختلفی در ایام گذشته اعلام نمودند قصد دارند مرزهای خودرا به روی انگلیس ببندند. در اروپا، کشورهای فرانسه، آلمان، ایتالیا، ایرلند و هلند اعلام نمودند پروازها از انگلیس را ممنوع می کنند. اتریش و سوئد هم آماده اعلام ممنوعیت مشابه می شوند.

فرانسه از یکشنبه شب به مدت ۴۸ ساعت ورود مسافران و بار بوسیله جاده ای، هوایی، دریایی یا ریلی از انگلیس را ممنوع کرده است. بندر دوور هم به روی همه کشتی هایی که انگلیس را ترک می کنند، بسته شد.

گرانت شاپس، وزیر حمل و نقل انگلیس روز دوشنبه اعلام نمود اندکی حیرت انگیز بوده که فرانسه مرزش را به روی جابجایی بار بسته است.

دولت آلمان نیمه شب یکشنبه همه پروازها از انگلیس را معلق کرد. ینس اشپان، وزیر بهداشت آلمان اظهار نمود جهش ویروس انگلیس هنوز در آلمان شناسایی نشده است.

ممنوعیت بلژیک هم مانع انجام پروازها و حرکت قطارها همچون خدمات ریلی پرسرعت یورواستار شد. در این بین، ایتالیا همه پروازهای از این کشور را تا ششم ژانویه متوقف کرد و وزارت بهداشت ایتالیا اعلام نمود اولین مورد مبتلاشدن به نوع جدید ویروس کرونا در رم گزارش شده است. هلند پروازها از انگلیس را تا اول ژانویه ممنوع کرد.

ایرلند که معمولا ترافیک مسافری قابل توجهی با انگلیس در این وقت از سال دارد، اعلام نمود پروازها از انگلیس، ولز و اسکاتلند باید حداقل به مدت ۴۸ ساعت ممنوع شود.

دولت انگلیس روز دوشنبه یک دیدار اضطراری جهت بررسی وضعیت سفرهای بین المللی برگزار می نماید. انتظار می رود شورای اروپایی مذاکراتی درباب واکنش هماهنگ اتحادیه اروپا نسبت به شیوع نوع جدید ویروس کرونا برگزار کند.

این وضعیت ممکنست مذاکرات بریگزیت را پیچیده تر کند. انگلیس و اتحادیه اروپا در خصو روابط تجاری پسا بریگزیت بعد از خروج این کشور از بلوک اتحادیه اروپا در ۳۱ دسامبر در بن بست مانده اند و اختلافات بر سر مسائلی نظیر صید ماهی به قوت خود باقی مانده اند.

سایر کشورها همچون کانادا و رژیم صهیونیستی هم تدابیر جدیدی وضع کرده و پروازها از انگلیس را ممنوع کرده اند.

بر اساس گزارش شبکه CNBC، انگلیس اولین کشوری بود که با عرضه واکسن کووید ۱۹ ساخت شرکت فایزر و بایون تک موافقت نمود.

منبع:

1399/10/01
14:31:34
5.0 / 5
1188
تگهای خبر: خدمات , شركت , كشور , مسافران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان ارتباط با مشتری
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری