بر اساس اعلام بانك مركزی؛

۷ میلیون سرپرست خانوار وام یك میلیونی گرفتند

۷ میلیون سرپرست خانوار وام یك میلیونی گرفتند

بانک مرکزی اعلام نمود: در دو مرحله پرداخت تسهیلات به یارانه بگیران معیشتی، تابحال بالغ بر ۶ میلیون و ۹۹۳ هزار و ۳۸۰ سرپرست خانوار از تسهیلات یک میلیون تومانی بهره مند شده اند.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از بانک مرکزی، حسب اعلام مدیریت کل اعتبارات این بانک، بر مبنای مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا بالغ بر ۲۱ میلیون و ۵۶۹ هزار و ۱۵۵ نفر تابحال از تسهیلات یک میلیون تومانی سیستم بانکی (طی پنج مرحله) بهره مند شده اند که مقرر شده اقساط تسهیلات پرداختی طی ۳۱ قسط از حساب یارانه ای ایشان کسر شود.
همچنین در ادامه حمایت های ستاد ملی مدیریت کرونا و شبکه بانکی از یارانه بگیران در هفته گذشته، تعداد ۴ میلیون و ۵۱۳ هزار و ۷۳۹ نفر سرپرست خانوار که یارانه معیشتی دریافت می کنند و فاقد درآمد ثابت هستند از جانب سازمان هدفمندسازی یارانه ها (با دریافت پیامک از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) شناسایی و به نظام بانکی معرفی گشتند، از تسهیلات مجدد یک میلیون تومانی بهره مند شدند.
ضمن اینکه در مرحله جدید تا ساعت ۱۲ روز پنجشنبه مورخ ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۹ از تعداد ۲ میلیون و ۴۸۱ هزار و ۲۹۰ سرپرست خانوار یارانه بگیر معیشتی که از جانب سازمان هدفمندی به شبکه بانکی معرفی شده اند، تسهیلات در ارتباط با حساب ۹۹.۹ درصد از افراد یاد شده واریز شده است. همینطور امکان واریز تعداد ۱.۶۴۹ فقره تسهیلات به دلایلی همچون مسدودی حساب، فوت سرپرست خانوار و سایر خطاها میسر نشده است.
بر این اساس در دو مرحله پرداخت تسهیلات به یارانه بگیران معیشتی، تابحال بالغ بر ۶ میلیون و ۹۹۳ هزار و ۳۸۰ سرپرست خانوار از تسهیلات یک میلیون تومانی بهره مند شده اند.
بدیهی است در صورت دریافت اطلاعات افراد مشمول جدید در مراحل بعدی (یارانه بگیران معیشتی فاقد درآمد ثابت) از جانب سازمان هدفمندسازی یارانه ها تسهیلات یک میلیون تومانی به حساب متقاضیان واریز خواهد شد.


منبع:

1399/10/03
22:41:57
5.0 / 5
908
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان ارتباط با مشتری
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری