ثبت نام مسكن ملی در ۱۸ استان از هفته آینده

ثبت نام مسكن ملی در ۱۸ استان از هفته آینده

به گزارش ارتباط با مشتری مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در بعضی از شهرهای ۱۸ استان از هفته آینده انجام می شود.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، وزارت راه و شهرسازی از تأمین زمین برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن برای برخی شهرهای ۱۸ استان کشور اطلاع داد و اعلام نمود: ثبت نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن در شهرهایی که تأمین زمین شده، هفته آینده انجام می شود.
محمود محمودزاده معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این خبر گفته که با عنایت به تأمین زمین، امکان ثبت نام مجدد در شهرهایی که پیش تر سهمیه نداشتند هم فراهم گشته است.
محمودزاده افزود: مقرر شده تا در هفته آینده با بیان ظرفیت شهرهایی که توانستند تأمین زمین کنند، ثبت نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن صورت گیرد. متقاضیان می توانند بلافاصله پس از اعلام رسمی، همانند دفعات گذشته مدارک لازم را با همان شرایط گذشته عرضه کنند و چنانچه واجدشرایط باشند به آنها اعلام می شود تا مدارک خویش را تکمیل کنند.
وی همینطور تکمیل آورده توسط متقاضیان را برای طرح اقدام ملی مسکن وابسته به پیشرفت پروژه ها دانست و اظهار داشت: برخی پروژه ها مراحل جلوتری دارند و بر مبنای جدولی که در قرارداد بین سازنده و متقاضی به امضا می رسد و بر مبنای پیشرفت پروژه ها، اعلام و تکمیل می شود.
مسکن ملی در یک نگاه
شهریوماه ۱۳۹۸ طرح اقدام ملی مسکن با حضور رئیس جمهور کلنگ زنی شد. برای این پروژه ۴۰۰ هزار واحد تعریف شد که در دور اول نام نویسی ۱.۶ میلیون نفر از راه سایت tem.mrud.ir و پیامک ثبت نام کردند که ۴۶۰ هزار نفر واجد شرایط شناخته شدند. نخستین واحدها به تعداد ۱۱ هزار و ۵۶۰ واحد در روز یکم آبان ماه ۱۳۹۹ به دستور رئیس جمهور افتتاح شد. این پروژه از راه آورده متقاضیان و ۱۰۰ میلیون تومان وام بانکی با نرخ سود ۱۸ درصد ایجاد می شود. آورده متقاضیان در مرحله اول حدود ۴۰ میلیون تومان است. میانگین قیمت این واحدها در کل کشور طبق آخرین برآورد از هزینه های تابستان ۱۳۹۹ به متری ۲.۷ میلیون تومان می رسد. ثبت نام مرحله اول به پایان رسیده است. مهلت بارگذاری مدارک و افتتاح حساب، آخر مهر ماه اعلام شده بود که تا پنجم دیماه تمدید گردید و الان فرصت به پایان رسیده است. ثبت نام دور جدید بزودی اعلام خواهد شد.1399/10/10
16:06:02
5.0 / 5
1098
تگهای خبر: بانك , ثبت نام , قیمت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری