سرپرست فرمانداری شادگان:

نرخ بیكاری در شادگان به ۴۵ درصد رسید

نرخ بیكاری در شادگان به ۴۵ درصد رسید

به گزارش ارتباط با مشتری سرپرست فرمانداری شادگان اظهار داشت: هم اکنون نرخ بیکاری در این شهرستان به 45 درصد افزایش یافته؛ بدین سبب باید با ایجاد کار مضاعف در این شهرستان، نرخ بیکاری را کاهش دهیم.امید صبری پور در گفتگو با خبرنگار مهر از بالا بودن نرخ بیکاری در این شهرستان بعنوان با اهمیت ترین مشکل این منطقه یاد کرد و اظهارکرد: با وجود ظرفیت های خوب در بخش های گردشگری و کشاورزی، نرخ بیکاری در این شهرستان حدود ۴۵ درصد است که به هیچ وجه قابل دفاع نیست.
وی اظهار داشت: باید با راه اندازی کارخانه های صنعتی، فولادسازی، پتروشیمی و توسعه صنایع پایین دستی فولاد، نرخ بیکاری در منطقه کم شود البته جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی می تواند به روند توسعه این منطقه شتاب بخشد.
سرپرست فرمانداری شادگان از بندر شادگان که حدود ۴۵ کیلومتر با مرکز این شهرستان فاصله دارد بعنوان حلقه مهم توسعه اقتصادی و تجارت یاد کرد و اظهار داشت: در حال راه اندازی بازار ته لنجی در این شهر هستیم تا برای هموطنان و گردشگران جذابیت اقتصادی داشته باشد.
صبری پور، راه اندازی شهرک خرما، مجوز ۱۰ هزار هکتاری پرورش آبزیان، راه اندازی اسکله گردشگری با همکاری سازمان های بنادر و میراث فرهنگی در آینده نزدیک، طرح آبرسانی غدیر و تامین پایدار آب کشاورزی بمنظور جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر را از برنامه های مهم توسعه ای این شهرستان بیان کرد.


منبع:

1399/11/01
12:14:38
0.0 / 5
948
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , صنعت , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری