ادامه بررسی لایحه مشاركت عمومی-خصوصی در كمیسیون عمران

ادامه بررسی لایحه مشاركت عمومی-خصوصی در كمیسیون عمران

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از ادامه بررسی جزئیات لایحه مشارکت عمومی - خصوصی در جلسه امروز این کمیسیون آگاهی داد.


مجتبی یوسفی در گفت و گو با ایسنا ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون ادامه جزئیات لایحه مشارکت عمومی - خصوصی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. این لایحه نقطه عطفی برای توسعه و تکمیل پروژه های عمرانی و همین طور ایجاد منابع جدید برای تکمیل پروژه ها بشمار می رود.
ایشان سپس اظهار نمود: ما در کشور حدود ۷۰۰ هزار میلیارد تومان پروژه های نیمه تمام داریم که به جزو پروژه هایی است که باید در مناطق محروم دنبال شوند. از عمر تعدادی از این پروژه های نیمه تمام ۲۰ یا ۳۰ سال می گذرد که حتی عمر مفید آنان طی شده است.
نماینده مردم اهواز در مجلس اشاره کرد: این لایحه بسیار کارگشا و موثر بوده و جزئیات آن بند به بند در حال بررسی در کمیسیون عمران است. ان شاءالله این لایحه هم به ایجاد منابع جدید و هم به رفع مشکلات اعتباری برای اتمام پروژه های نیمه تمام کمک خواهدنمود.
ایشان سپس اشاره کرد: همین طور گزارشی از طرف بنده درباب مصوبات کمیسیون تلفیق در حوزه عمرانی در لایجه بودجه ۱۴۰۰ به اعضای کمیسیون ارائه شد و اعضای کمیسیون در جریان بررسی لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق قرار گرفتند.1399/11/13
15:39:35
0.0 / 5
739
تگهای خبر: بودجه , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری