معاون بنیاد مسكن انقلاب اسلامی:

لرستان بهترین ظرفیت در حوزه گردشگری را دارد

لرستان بهترین ظرفیت در حوزه گردشگری را دارد

لرستان معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اظهار داشت: لرستان بهترین ظرفیت در حوزه گردشگری را دارد و می توان از این پتانسیل در امتداد رونق این صنعت در استان استفاده نمود.


هادی درفشی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: لرستان از استان های با تنوع آب و هوایی بسیار عالی دارید.
وی با اعلان اینکه لرستان دارای منابع آبی خوبی دارد اما از آن زیاد استفاده نمی کنید، اضافه کرد: در اواخر ۹۷ و ۹۸ در استان شاهد سیل بودیم.
معاون پشتیبانی و هماهنگی استان های بنیاد مسکن اظهار داشت: ۲۰۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات دولتی و عمرانی در لرستان هزینه شده است.
درفشی بیان کرد: باوجود وضعیت و مشکلات اقتصادی دولت باز می توان امکاناتی از دولت دریافت کرد.
وی اظهار داشت: مدیران باید توسعه ای فکر کند و برنامه های رشد، ترقی و نوگرایانه داشته باشد و باید با تلاش خود برای رسیدن به توسعه باید از محرومیت ها عبور کرد و محرومیت زدایی کند.
معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اظهار داشت: اگر زیرساخت های صنعت گردشگری را مهیا نماییم یکی از بهترین درآمدهای کشور شمرده می شود.
درفشی بیان کرد: درآمد ترکیه در صنعت گردشگری دوبرابر درآمد ایران از نفت می باشد.
معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه لرستان بهترین ظرفیت در حوزه گردشگردی است و می توان از این پتانسیل در امتداد رونق گردشگردی در این دیار استفاده کرد، اشاره کرد: طرح های هادی، مسکن سازی روستایی که انجام می شود باید بستری باشد برای رونق گردشگردی در امتداد رسیدن به اشتغال پایدار برای روستاییان باشد.
وی با بیان یکی از اولویت های بنیاد مسکن ایجاد مسکن مقام برای روستاییان است، عنوان کرد: تولید و استفاده از مصالح با دوام را خصوصاً در ساخت واحدهای مسکونی روستایی لازم است و باید در کنار ساخت و تولید مسکن و همین طور مقاوم سازی واحدهای مسکونی استفاده از مصالح با کیفیت و ایجاد شرکت هایی با دانش فنی و مهندسی قوی، مد نظر و مورد توجه جدی است.1399/12/21
00:28:27
0.0 / 5
671
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , تولید , درآمد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری