وزرای كار ایران و روسیه تفاهم نامه همكاری امضا كردند

وزرای كار ایران و روسیه تفاهم نامه همكاری امضا كردند

به گزارش ارتباط با مشتری برنامه اقدام مشترک همکاری بین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایران و وزارت کار و حمایت اجتماعی فدراسیون روسیه به امضا رسید.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی محمد شریعتمداری در نشست امضای برنامه اقدام مشترک همکاری بین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایران و وزارت کار و حمایت اجتماعی فدراسیون روسیه که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد بر تحکیم و تقویت روابط بین دو کشور تاکید نمود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: خوشبختانه همکاریهای دو کشور ایران و روسیه در بخش های سیاسی و منطقه ای در سطح مناسبی است و باید تلاش نماییم همکاریهای اقتصادی هم توسعه یابد.
شریعتمداری ضمن اشاره به برگزاری نشست های قبلی اضافه کرد: بسیار خوشبختم نشست بهمن ماه سالجاری به ثمر نشست و امروز شاهد امضای برنامه اقدام یادداشت تفاهم هستیم.
وی ضمن اشاره به برنامه اقدام مشترک بین دو کشور اظهار داشت: زمینه های همکاری در حوزه های روابط کار، تأمین اجتماعی، توسعه اشتغال و اعزام نیروی کار فراهم گشته است و اجرای مفاد آن، می تواند سهم مهمی در تقویت روابط بین دو کشور داشته باشد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن اشاره به لزوم همکاری در حوزه تأمین اجتماعی، اضافه کرد: شباهت های زیادی بین سیستم تأمین اجتماعی در ایران و روسیه وجود دارد و ما از امضای موافقت نامه تأمین اجتماعی بین دو کشور استقبال می نماییم.
در این نشست آنتون کوتیاکوف وزیر کار وحمایت اجتماعی فدراسیون روسیه هم اظهار داشت: در سه ماهه اول، کار گروه هایی از جانب دو وزارت خانه، مفاد برنامه اقدام مشترک را کارشناسی و بررسی کردند.
وی حوزه های تأمین اجتماعی، روابط کار، اعزام نیروی کار، مستمری برای بازنشستگان و تبادل تجربیات بین دو کشور را از مهم ترین حوزه های همکاری بین دو کشور در برنامه اقدام مشترک برشمرد.
وزیر کار و حمایت های اجتماعی فدراسیون روسیه به توسعه و تقویت و تحکیم روابط بین دو کشور در حوزه های مشترک همکاری تاکید و ابراز امیدواری کرد نشست های بعدی بین دو وزارت خانه به صورت حضوری صورت گیرد.
در آخر این نشست، برنامه اقدام مشترک یادداشت تفاهم همکاری به امضای محمد شریعتمداری، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ایران و آنتون کوتیاکوف، وزیر کار و حمایت های اجتماعی فدراسیون روسیه رسید.
قبل از امضای این سند، صورتجلسه کارگروه مشترک دو کشور توسط مدیرکل امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جمهوری اسلامی ایران و معاون همکاریهای بین المللی وزارت کار و حمایت های اجتماعی فدراسیون روسیه به امضا رسید.


منبع:

1400/01/08
11:53:29
0.0 / 5
520
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری