آخرین وضعیت سفرهای جاده ای در موج چهارم كرونا بعلاوه جریمه های دوربینی

آخرین وضعیت سفرهای جاده ای در موج چهارم كرونا بعلاوه جریمه های دوربینی

ارتباط با مشتری: برمبنای آخرین اخبار و اطلاعات بدست آمده از وضعیت جاده ها و محورهای مواصلاتی، سفرهای بین شهری در موج چهارم کرونا و خصوصاً پس ممنوعیت های جدید تردد کاهش محسوسی داشته است و همه دوربین های پلاک خوان برای ثبت تخلفات راننده ها در این ایام فعال شده اند.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، برمبنای آخرین وضعیت و آمار تردد وسایل نقلیه مختلف در محورهای مواصلاتی بین استانی تا شنبه هفته جاری تعداد وسایل نقلیه مختلف که از جاده های کشور عبور کرده اند به حدود یک میلیون و ۶۰۰ هزار دستگاه رسیده است که کاهش محسوسی را بعد از تعطیلات نوروزی نشان میدهد.

از سوی دیگر طی روزهای گذشته با سخت گیری های اعمال شده در پی گسترش ویروس کرونا در کشور در موج چهارم، وضعیت ترددها نشان میدهد سفرهای جاده ای مردم روز به روز در حال کاهش است و در ایام آتی ممکنست به حداقل تردد امسال و حتی سال قبل برسد.

اما در این میان تعدادی از رانندگان مبادرت به جابه جایی با وسایل نقلیه خود می کنند که برمبنای آخرین اطلاعات بدست آمده خبرنگار ایسنا از مرکز مدیریت راه ها، همه دوربین های نصب شده این مرکز بنا به دستور ستاد ملی مقابله با کرونا فعال شده و در حال صبت پلاک مسافران متخلف است.

بر این اساس همه خودرو ها با ورود و خروج از و به استانها و شهرهایی به غیر منطقه بومی خود با جرائم ۵۰۰ هزار تومانی تا یک میلیون تومانی مواجه می شوند و حتی ممکنست خودروی مسافران توقف شده یا با توجه به این جریمه های سنگین به مبدا سفر بازگردانده شود. البته باتوجه به قرمز بودن بیشتر شهرهای کشور که ممکنست برمبنای آخرین اعلام وزارت بهداشت رنگ برخی شهرها سیاه شوند، جریمه فعلی که برای عبور و مرور از و به این شهرها در نظر گرفته شده یک میلیون تومان خواهد بود.

البته اگر رانندگان از آزادراه ها یا محورهای مواصلاتی کمربندی استفاده کنند ممکنست مشمول این جرایم نشوند اما باتوجه به قرمز بودن رنگ کشور از نظر انتشار ویروس کرونا، هیچ یک از مردم نمی توانند به آسانی و بدون جریمه از شهر خود بیرون بروند.

منبع:

1400/01/25
21:26:00
0.0 / 5
655
تگهای خبر: كشور , مسافران
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری