نرخ مالیات خرید مسكن آمریكا چه قدر است؟

نرخ مالیات خرید مسكن آمریكا چه قدر است؟

به گزارش ارتباط با مشتری نیوجرسی بالاترین نرخ مالیاتی خرید مسکن در آمریکا را داشته است.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از فاکس بیزینس، در حالیکه معاملات مسکن در آمریکا بار دیگر رونق گرفته است، بررسی نرخ های مالیاتی مسکن در ۳۰۰۶ حوزه در این کشور نشان داده است که تنها در سه ایالت نرخ مالیات خرید مسکن بیشتر از دو درصد است. ایالت نیوجرسی با ۲.۲ درصد بالاترین نرخ مالیات خرید مسکن را در سرتاسر کشور دارد و بعد از آن هم ایالت ایلینوی با ۲.۱۸ درصد و تگزاس با ۲.۱۵ درصد قرار دارند. ورمونت با ۱.۹۷ درصد و کنتیکت با ۱.۹۲ درصد دیگر ایالت هایی هستند که بیشترین نرخ مالیات بر خرید مسکن را دارند.
در سال ۲۰۲۰ به صورت متوسط خریداران مسکن در نیوجرسی ۹۱۹۶ دلار مالیات پرداخته اند. این رقم در ایالت کتیکت ۷۳۹۵ دلار و در نیویورک ۶۶۲۸ دلار اندازه گیری شده است.
از طرفی اما کمترین نرخ مالیات بر خرید مسکن در سال ۲۰۲۰ در ارتباط با هاوایی با ۰.۳۷ درصد بوده است. آلاباما با ۰.۴۴ درصد و ویرجینیای غربی با ۰.۵۱ درصد در رده های بعدی قرار دارند. نرخ مالیات خرید مسکن در کلرادو و یوتا هم هردو ۰.۵۴ درصد بوده است.
در سال ۲۰۲۰ به صورت متوسط خریداران مسکن در آلاباما ۸۴۱ دلار مالیات پرداخته اند. این رقم در ایالت آرکانزاس ۱۱۴۷ دلار و در تنسی ۱۲۰۲ دلار اندازه گیری شده است.
همینطور در میان شهرهای آمریکا، نرخ مالیات بر خرید مسکن در نشویل ۰.۵۳ درصد، سالت لیک سیتی ۰.۵۸ درصد، فونیکس ۰.۵۸ درصد و دنور ۰.۶ درصد بوده است. در سال ۲۰۲۰ به صورت متوسط هر خانوار آمریکایی برای خرید خانه ۳۷۱۹ دلار مالیات پرداخته که این رقم در مقایسه با سال قبل ۴.۴ درصد افزایش داشته است.
متوسط رشد قیمت خانه ها در بزرگ ترین اقتصاد جهان در ماه ژانویه به بالاترین سطح خود در طول ۱۴ سال گذشته رسیده است. در بازه زمانی ۱۲ ماهه، رشد قیمت مسکن در ۲۰ شهر بزرگ آمریکا ۱۱.۱ درصد اندازه گیری شده که این رقم نسبت به بازه مشابه به ماه قبل ۰.۹ درصد افزایش داشته است.
منبع:

1400/02/06
13:45:25
0.0 / 5
277
تگهای خبر: اقتصاد , قیمت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری