پیش بینی وضعیت بازار مسكن بعد از انتخابات

پیش بینی وضعیت بازار مسكن بعد از انتخابات

نایب رییس کانون عالی انجمنهای صنفی کارگران ساختمانی با پیش بینی وضعیت بازار مسکن بر ضرورت کنترل بازار و قیمت کالاهای اساسی و توجه به وضع معیشت آحاد جامعه به ویژه کارگران تاکید نمود.هادی ساداتی در گفت و گو با ایسنا، در ارزیابی وضعیت بازار مسکن امسال و باتوجه به انتخابات پیش رو، اظهار نمود: باتوجه به طرح مجلس درباب جهش مسکن و چشم اندازی که دراین زمینه در رابطه با شرایط مسکن و افزوده شدن وام پیشنهاد شده و پیش نویسی که ارائه کردند، می توان امیدوار بود ولی معتقدم هر مقدار که از این طرف می خواهیم به موضوع توجهی بکنیم از آن طرف گسستی در بعضی مسایل نظیر تورم ایجاد می شود.

وی با اعلان اینکه تحریم های خارجی نمی تواند بر امر مسکن و ساختمان سازی دخیل باشد، اظهار داشت: آنچه بر مسکن و ساخت و ساز اثرگذار می باشد، تحریم داخلی، برخی سوء مدیریتها و افزوده شدن قیمتهای کذایی و حبابی مصالح ساختمانی است که تثبیت می شود.

ساداتی اظهار داشت: متاسفانه تلاشی برای پایین آمدن قیمتهای کذایی در بخش مصالح صورت نمی گیرد و قدرت پایین آوردن آن وجود ندارد، پس امیدواریم در دولت جدید تدابیری در این خصوص اندیشیده شود.

وی در بخش دیگری از اظهارات خود بر ضرورت توجه به مسایل و مشکلات کارگران خصوصاً کارگران ساختمانی در حوزه معیشت اصرار کرد و اظهار داشت: امسال درصدی به حقوق کارگران افزوده شد که جای تقدیر و تشکر دارد هم از وزیر کار و سایر وزیرانی که درباب این مصوبه نقش داشتند و هم تیم کارگری و کارفرمایی که کمک کردند و مصوبه را به تصویب رساندند ولی با همه تلاشهایی که در سایه همدلی صورت گرفت، معتقدم این مصوبه نمی تواند وضعیت معیشتی کارگران را پوشش دهد و هزینه های زندگی سخت آنها را جبران کند پس درخواست ما این است که مسئولان توجه بیشتری به اقشار کارگری و کارگران ساختمانی داشته باشند.

ساداتی اظهار داشت: همه به صورتی گرفتار گرفتاری و مشکلات تورم، گرانی و قیمت کالاهای اساسی هستیم و کسی جز دولت نمی تواند قیمتها را مهار کند. انتظار داریم مسئولان به قیمتها توجه نمایند و بازار را در کنترل داشته باشند و تلاش کنند از هفته آتی که پس از هفته کارگر است وضع معیشت افراد چه کارگر چه غیرکارگر بهتر شود.
1400/02/14
13:54:08
0.0 / 5
401
تگهای خبر: بازار , تورم , جامعه , زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری