استاندار اردبیل تاكید كرد؛

تحكیم جبهه تولید با دلسوزی كارگران

تحكیم جبهه تولید با دلسوزی كارگران

به گزارش ارتباط با مشتری استاندار اردبیل اظهار داشت: جبهه تولید با دلسوزی و تلاش مضاعف کارگران در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها تحکیم پیدا می کند.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، اکبر بهنام جو عصر شنبه در اختتامیه جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در اردبیل اظهار نمود: آنچه که جامعه کارگری را بعنوان پیشتازان خط مقدم تولید در شرایط سخت اقتصادی مورد توجه و اهمیت قرار داده، دستان با اراده آنها در چرخاندن نظام اقتصادی و تولیدی کشور است که بیشتر از هر زمان دیگر می تواند خوداتکایی را به خوبی رقم بزند.
وی خاطرنشان کرد: بالندگی اقتصاد کشور امروز در دستان کارگران و کارفرمایان خدومی است که با همدلی هم تلاش می کنند با گذر از شرایط سخت کرونایی و تحریم با آرامش روحی و روانی به تقویت جبهه اقتصادی کشور کمک کنند.
استاندار اردبیل اظهار داشت: در سالهای اخیر و با تلاش انجام شده، سرمایه گذاران گوناگونی به رغم همه دغدغه ها تلاش کردند تا حامی جامعه کارگری باشند و خود دولت هم با افزایش حقوق و مزایای کارگران و پشتیبانی از پوشش بیمه ای و سایر خدمات انجام شده، بسترسازی حمایت و پشتیبانی از این قشر شریف باشند.
بهنام جو اضافه کرد: هر چند شرایط سختی را با انتشار کرونا و افزایش تحریم های ظالمانه استکبار سپری می نماییم اما اساسا بر این باوریم ۱۱۱ هزار نفر از جامعه کارگری پرکار استان می توانند به سازندگی بیشتر در استان اردبیل کمک کرده و به شکلی به تقویت چرخ های اقتصادی کمکی واقعی باشند.
وی به افزایش جمعیت کارگری در بخش صنعت با حمایت و پشتیبانی از واحدهای راکد و نیمه تعطیل در یک سال قبل اشاره نمود و افزود: سال جاری هم تمام برنامه ریزی ها و هدف گذاری های استانی و کشوری بر این است تا موانع پیش رو را از بخش صنعت، تولید و جامعه کارگری برداشته و به تقویت سرمایه گذاری ها و نظام تولید با مدیریت صحیح کمک کنند.
بهنام جو تصریح کرد: در نشستی که با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همینطور سازمان صنعت، معدن و تجارت داشتیم، مجوزهای لازم جهت راه اندازی واحدهای جدید در استان اردبیل گرفته شده و هم اکنون این استان به کارگاه تحول تولیدی و صنعتی تبدیل گشته که ادامه این حمایت ها را سال جاری شاهد می باشیم.


منبع:

1400/02/15
10:37:36
0.0 / 5
513
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری