مدیرعامل عمران پردیس:

آبگرفتگی مسكن مهر پردیس رفع شد

آبگرفتگی مسكن مهر پردیس رفع شد

به گزارش ارتباط با مشتری مدیرعامل شرکت عمران پردیس اظهار داشت: به دنبال بارندگی روزهای اخیر، آبگرفتگی در دو بلوک مسکن مهر به وجود آمده بود که در ساعات اولیه برطرف شد؛ نواقصی هم در دفع آبهای سطحی داشتیم که در حال شناسایی و رفع آنها هستیم.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، باران شدید روزهای گذشته منجر به آبگرفتگی سطح شهر پردیس، آبگرفتگی برخی واحدهای مسکونی و مسدود شدن جاده تهران ـ جاجرود شد. اختلال به وجود آمده در رفت و آمد خودرو ها البته ساعاتی بعد بازگشایی شد. طبق اعلام فرمانداری پردیس، ترافیک به سبب شیب جاده در راه شمال به جنوب و روان شدن آب ناشی از بارندگی به سمت پل اصلی محور تهران ـ جاجرود به وجود آمده بود که با تلاش نیروهای حمل و نقل جاده ای بازگشایی شد.


از جانب دیگر بنا بر اعلام برخی ساکنان، برخی از واحدهای مسکونی در سایتهای مسکن مهر و دیگر فازهای پردیس گرفتار مشکلاتی از قبیل نشت آب از سقف منازل، سرازیر شدن آب از ناودانها و لاگونها شد؛ بطوریکه از کف برخی بلوکهای ساختمانی، آب بالا آمد.
تصاویر و ویدئوهایی که برخی مخاطبان ایسنا ارسال کردند نشان میدهد آب از سقف و دیوار منازل سرازیر شده و در بعضی واحدها آب فاضلاب بالا آمده است.


در این خصوص مهدی هدایت ـ مدیرعامل شرکت عمران پردیس ـ به ایسنا اظهار داشت: مشکل آبگرفتگی مربوط به دو بلوک بود که ناشی از قصور مدیر بلوک و پیمانکار بوده است. در حقیقت مسیر خروجی پلت فرم مسدود شده بود. همان شب نیز مشکل برطرف شد و روز بعد که باران بیشتری بارید مشکلی ایجاد نشد.
هدایت اضافه کرد: ما صدها پلت فرم داریم که در یکی از آنها آب جمع شده بود. مابقی نواقصاتی هم که در دفع آبهای سطحی بود شناسایی و در حال رفع نقص است.


همین طور روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس به ایسنا اعلام نمود: حجم بارشها در ایام اخیر به قدری بود که در سطح شهر پردیس سیلاب جاری شد و طبیعتا مشکلاتی را برای همشهریان ایجاد کرد. با این وجود نشت آب از سقف برخی واحدهای مسکن مهر به سبب کیفیت ایزوگام منازل نبوده است بلکه ناشی از انسداد ناودانها بود.
در این توضیحات آمده است: تگرگ شدیدی پیش از بارش باران آمد که خروجی برخی پشت بامها را مسدود کرد و موجب تجمیع آب در سقف واحدهای مسکونی شد و همین مساله موجب روان شدن آب از دیواره ها گردید. نیروهای امدادی شرکت عمران با همکاری ساکنان برای تخلیه آب منازل اقدام نمودند و هم اکنون مشکلات برطرف شده است.
بدین سبب گزارش، کوهستانی بودن شهر جدید پردیس و شیب حدود ۴۵ درجه ای معابر این شهر معمولا در زمانهای بارش موجب ایجاد معضلاتی برای ساکنان می شود. برخی کارشناسان معتقدند که بهتر بود برای جانمایی حدود ۸۲ هزار واحد مسکن مهر پردیس دقت بیشتری صورت می گرفت. از جانب دیگر عده ای براین باورند که جانمایی مسکن مهر پردیس در زمین های ناهموار تصمیم منطقی بوده است؛ برای اینکه با این اقدام از ساخت و ساز بر روی زمین های مسطح که می تواند به کاربری های کشاورزی اختصاص پیدا کند پرهیز شده است.
منبع:

1400/02/18
23:47:22
0.0 / 5
653
تگهای خبر: شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری