برای افتتاح و بهره برداری چند پروژه عمرانی؛

وزیر راه و شهرسازی فردا به اصفهان سفر می كند

وزیر راه و شهرسازی فردا به اصفهان سفر می كند

اصفهان مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از سفر وزیر راه و شهرسازی برای افتتاح و بهره برداری چند پروژه عمرانی در روز سه شنبه به اصفهان آگاهی داد.


علیرضا قاری قرآن با بیان این خبر، اظهار داشت: فردا (سه شنبه -۲۱ اردیبهشت ماه)، وزیر راه و شهرسازی بمنظور افتتاح پروژه های «فاز اول مسکن محله همت آباد»، «باند دوم مبارکه-بروجن»، «زیرگذر مسکن مهر نائین» و «مرکز تحقیقات قیر و آسفالت» به استان اصفهان سفر می کند.
وی ادامه داد: بازدید از طرح های عمرانی این استان و شروع عملیات اجرائی طرح اقدام ملی مسکن در قالب چهار هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی و راه اندازی محور نائین-طبس از دیگر برنامه های این سفر یک روزه است. ۲۴ واحد از پروژه مسکن محله همت آباد اصفهان افتتاح می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با اعلان اینکه پروژه همت آباد یکی از با اهمیت ترین پروژه های بازآفرینی در شهر اصفهان است، اظهار نمود: پروژه همت آباد اصفهان، مدل و برنامه ای از بازآفرینی در وسعت بزرگ است، این پروژه با حمایت و اعتماد مردم به خوبی در حال پیشرفت بوده و اولین بلوک بازسازی منازل آن با ظرفیت ۲۴ واحد آماده افتتاح است.
وی ادامه داد: حدود ۷۵ هکتار از بافت فرسوده اصفهان مربوط به محله همت آباد است. این منطقه از لحاظ موقعیت شهری، جغرافیایی و اقتصادی محله ای خوب و نزدیک به مناطق مرغوب اصفهان است، بدین سبب پروژه بازآفرینی محله همت آباد علاوه بر ایجاد فضای مناسب برای اسکان شهروندان، دسترسی های بهتری به بزرگراه های اطراف و همین طور عبور و مرور به وجود می آورد.
افتتاح دفتر منطقه ای مرکز تحقیقات و آزمایشگاه جامع قیر و آسفالت
به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، قاری قرآن اظهار نمود: تاسیس مرکز تحقیقات قیر و آسفالت استان اصفهان با هدف استانداردسازی، ارتقای کیفیت قیر، آسفالت و رویه های جاده ها و بهره گیری از تکنولوژی های جدید برای طراحی بهینه و افزایش طول عمر جاده ها و راه ها از پاییز سال ۱۳۹۹ پایه گذاری شد که با حضور وزیر افتتاح و بهره برداری رسمی می شود.
وی با اشاره به این که دفتر منطقه ای مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی نیز در کنار این آزمایشگاه تخصصی در دانشگاه صنعتی اصفهان مستقر شده است، اظهار داشت: این مجموعه مقرر است در آینده، مناطق مرکزی و جنوب کشور را در زمینه استاندارد و کیفی سازی قیر و آسفالت و استفاده بهینه از آنها در جاده ها پشتیبانی کند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان اضافه کرد: با بهره گیری از ظرفیت های علمی فاخر و امکانات آزمایشگاهی دانشگاه صنعتی اصفهان، به همراه امکانات و تجهیزات دفتر منطقه ای اصفهان شاهد ارتقا قابل توجه در کیفیت قیر، آسفالت و رویه های جاده ها خواهیم بود.
افتتاح هفت کیلومتر از باند دوم محور مبارکه-مجلسی-بروجن
قاری قرآن با اعلان اینکه هفت کیلومتر از پروژه باند دوم محور مبارکه-مجلسی-بروجن در اسفندماه ۱۳۹۹ تکمیل شده و فردا با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح می شود، اظهار نمود: این محور یکی از پر ترافیک ترین و سنگین ترین محورهای مواصلاتی بین استان اصفهان و استان چهارمحال و بختیاری و اتصال به استان های جنوبی کشور است، بنا بر این اجرای باند دوم این محور بعنوان پروژه جهش تولید در دستور کار این اداره کل قرار گرفت و با نگاهی ویژه و با سرعت مطلوب مابقی این پروژه نیز در دست اقدام است.
وی اضافه کرد: مبلغ قرارداد فاز دوم این پروژه ۳۳۰ میلیارد ریال بوده همین طور ابنیه فنی به کار رفته برای این میزان از پروژه شامل سه دهانه پل شش متری، ۱۰ دستگاه آبرو لوله ای، چهار دهانه پل چهار متری و دو دستگاه پل دالی دو متری است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به این که طول این محور حدود ۵۰ کیلومتر است، اضافه کرد: ۴۱ کیلومتر از آن در حوزه راه های استان اصفهان واقع شده و این اداره کل بمنظور ارتقاء سطح کیفی، حذف نقاط حادثه خیز و تصادفات رخ به رخ، چهار خطه نمودن مسیر را در دستور کار قرارداد.
وی اشاره کرد: طی سالهای قبل حدود ۱۵ کیلومتر از این پروژه با اعتباری بیش از ۷۹ میلیارد ریال بصورت چهار خطه راه اندازی و مورد بهره برداری قرارگرفته است.
افتتاح محور اصفهان-اردستان در دو باند رفت و برگشت ۱۱ کیلومتری
قاری قرآن با اعلان اینکه تکمیل پروژه باند دوم اصفهان – اردستان یکی از اولویت های این اداره کل است، اظهار داشت: ۲۲ کیلومتر دیگر از این محور (در دو باند ۱۱ کیلومتری) تکمیل شده و فردا به دست وزیر راه و شهرسازی افتتاح می شود.
وی اضافه کرد: راه اندازی باند دوم محور اصفهان – اردستان، حد فاصل کمشچه تا سه راهی بَغم، به طول ۷۲ کیلومتر است که عملیات اجرائی آن در پنج قطعه انجام شده و قطعات یک تا چهار این محور در سالهای قبل به بهره برداری رسیده است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان کل اعتبار هزینه شده برای زیرسازی این قطعه را ۳۵۰ میلیارد ریال اعلام نمود و اظهار داشت: تکمیل این طرح، حذف سه نقطه حادثه خیز، کاهش مصرف سوخت خودرو و کاهش هفت کیلومتری مسیر اصفهان به اردستان را در پی دارد.
افتتاح زیرگذر مسکن مهر نایین
قاری قرآن اظهار نمود: تقاطع غیرهمسطح مسکن مهر نایین در کمربندی شهری شهر نایین واقع شده و قسمتی از محور طریق الرضا است.
وی با اعلان اینکه این پروژه بمنظور سهولت ترافیک و عدم تداخل با ترافیک شهری اجرائی شده است، اظهار داشت: پروژه تقاطع غیرهمسطح مسکن مهر نایین در اسفندماه ۱۳۹۷ شروع شده بود، اما مدتی متوقف مانده بود که خوشبختانه با پیگیری های به عمل آمده تکمیل و در آخر سال ۱۳۹۹ مصادف با عید مبعث این پروژه بازگشایی شد.
آغاز عملیات اجرائی پنج هزار و ۸۵۳ واحد از مسکن ملی استان اصفهان
قاری قرآن اظهار داشت: از دیگر برنامه های سفر وزیر راه و شهرسازی به استان اصفهان شروع عملیات اجرائی پنج هزار و ۸۵۳ واحد از مسکن ملی استان اصفهان در شهر جدید بهارستان است که همزمان در ۱۰ شهر دیگر (تیران، دهاقان، شهرضا، اردستان، انارک، برزک، چادگان، سمیرم و علویجه) جمعا به تعداد یک هزار و ۳۵۳ واحد نیز انجام می گیرد.1400/02/22
10:48:39
0.0 / 5
375
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری