در گفت وگو با ارتباط با مشتری مطرح شد

پیشنهاد تغییر سن بازنشستگی كارگران ساختمانی

پیشنهاد تغییر سن بازنشستگی كارگران ساختمانی

به گزارش ارتباط با مشتری نایب رییس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی از بازبینی و اصلاح دستورالعمل ماده ۵ بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی در مرکز پژوهشهای مجلس و پیشنهاد تغییر سن بازنشستگی اطلاع داد.هادی ساداتی در گفتگو با ایسنا از بازنگری بخشهایی از دستورالعمل ماده ۵ قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی در مرکز پژوهشهای مجلس اطلاع داد و اظهار داشت: در مورد ماده ۵ نظرات و پیشنهاداتی داشتیم و کارفرمایان هم نقطه نظراتی عرضه کردند. مباحثی هم از سوی سازمان تأمین اجتماعی عنوان شد، یک مورد در مورد غرامت ایام بیماری و یک مورد هم بحث حذف سهمیه کارگران ساختمانی بود که در اصلاحیه جدید آورده شد.

وی از پیشنهاد تغییر سن بازنشستگی کارگران ساختمانی اطلاع داد و اظهار داشت: در زمینه تغییر سن بازنشستگی کارگران ساختمانی از ۳۵ سال به ۳۰ سال که در قانون ۳۵ سال ذکر شده است هم مرکز پژوهشهای مجلس کارهایی انجام داده و تحقیقاتی را شروع کرده که بعد از نهایی شدن، نتایج آنرا اعلام می نماییم.

نایب رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی اضافه کرد: پیشنهادات ما و سازمان تأمین اجتماعی و نقطه نظرات گروه کارفرمایی الان در مرکز پژوهشهای مجلس در حال بررسی و بازبینی است و امیدواریم که در مورد اصلاحیه روش اجرای بیمه کارگران ساختمانی مورد توجه قرار گیرد.

ساداتی با تکیه بر رعایت اصل سه جانبه گرایی در ارتباط با مصوبات خاطرنشان کرد: خوشبختانه فراکسیون کارگری مجلس توجه خاصی به مبحث کارگران ساختمانی دارد و طی نشستهایی که در هفته کارگر داشتیم مقرر شد بعد از آنکه مرکز پژوهشهای مجلس اصلاحیه طرح را به سرانجام رساند و پیشنهادات طرفین را نهادینه کرد با جامعه کارگری نشستی تشکیل دهد و آنرا به کمیسیون اجتماعی عرضه کند و پس از تصویب در کمیسیون به صحن علنی مجلس ارسال شود.
1400/02/27
08:48:45
0.0 / 5
249
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری