با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام شد؛

افتتاح 24 واحد از پروژه مسكن محله همت آباد اصفهان

افتتاح 24 واحد از پروژه مسكن محله همت آباد اصفهان

ارتباط با مشتری: اصفهان با حضور وزیر راه و شهرسازی بامداد امروز فاز اول پروژه بازآفرینی شهری محله همت آباد اصفهان با ظرفیت 24 واحد راه اندازی شد.پروژه همت آباد اصفهان، مدل و برنامه ای از بازآفرینی در وسعت بزرگ است، این پروژه با حمایت و مشارکت مردم انجام شده که اولین بلوک بازسازی منازل آن با ظرفیت ۲۴ واحد امروز با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، استاندار اصفهان و تعدادی از مقامات استان راه اندازی شد.

استاندار اصفهان امروز (پنجشنبه-۳۰ اردیبهشت ماه) در آیین افتتاح و بهره برداری از فاز اول پروژه بازآفرینی شهری محله همت آباد اصفهان، اظهار نمود: امروزه معیار توسعه در فکر است و باید توجه داشت که در کشور و استان خیلی چیزها داریم، اما متاسفانه گاهی نیمه خالی لیوان را می بینیم.

عباس رضایی اشاره کرد: باتوجه به این ظرفیت ها، باید خودرا برای انتخابات و حضور حداکثری و مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری آماده نماییم.

وی با اعلان اینکه چه خوب است این واحدها را در قالب بازآفرینی شهری ساخته ایم و باتوجه به وضعیت آبی باید طرح هایی همچون بازگردانی آب را برای آبیاری و شستشو در این طرح ها پیاده نماییم، از طرف دیگر باتوجه به ظرفیت اصفهان و از انرژی های سبز و پنل های خورشیدی در این خانه ها استفاده نمائیم.

استاندار اصفهان اظهار داشت: باید در ساخت و سازهای جدید این خلاقیت ها را داشته باشیم و پیشگامی خودرا اصفهان به همه نشان دهیم.

به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، امام جمعه اصفهان نیز در این مراسم، با اعلان اینکه شهرهای ما در کشور حالت سینمایی دارند، اظهار نمود: امروز خیلی از شهرها همچون اصفهان ظاهری خوب دارند، اما در بافت خراب و قدیمی هستند که نمونه هایی از آن حالا در محله های دارک، همت آباد، زینبیه با خانه های ۳۰ متری دیده می شود.

آیت الله سیدیوسف طباطبایی نژاد اشاره کرد: در طرح های بازآفرینی و... لطفا خانه فقیرانه نسازید و مردانه خانه بسازید و خانه ها بزرگ تر باشند.

وی اضافه کرد: به اعتقاد من طبقات زیاد بالا نباشد، چونکه از نظر اسلامی درست نیست و خانه ها بیشتر از سه طبقه نباشند.

امام جمعه اصفهان اظهار داشت: ای کاش خانه های طرح مسکن مهر بجای ساخت در بیرون شهر و بدون امکانات، در چنین بافت هایی تولید شده بود.

منبع:

1400/02/31
12:48:09
0.0 / 5
178
تگهای خبر: تولید , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری