تحرك جدی در ساخت و عرضه ی مسكن

تحرك جدی در ساخت و عرضه ی مسكن

اصفهان معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام نمود که برنامه ی اصلی دولت اجرای طرح اقدام ملی مسکن می باشد که در کل کشور شروع شده و به سبب آن در شهرهای جدید 130 هزار واحد مسکونی را راه اندازی می نماییم.


حبیب الله طاهرخانی، امروز (پنجشنبه _ ۳۰ اردیبهشت ماه) در بازدیدی که از شهر جدید بهارستان اصفهان داشت، اظهار نمود: ساخت مسکن مهر در کشور مراحل پایانی خودرا طی می کند و واحدهای باقی مانده ی این پروژه تا اختتام کار دولت دوازدهم به مردم تحویل داده خواهد شد.
وی اضافه کرد: برنامه ی اصلی دولت اجرای طرح اقدام ملی مسکن می باشد که در کل کشور شروع شده و در شهرهای جدید ۱۳۰ هزار واحد مسکونی را در قالب این طرح راه اندازی می نماییم. در بهارستان اصفهان نیز راه اندازی ۳۵۰۰ واحد مسکونی در قالب ثبت نامی را شروع و یک هزار واحد دیگر را با مشارکت بخش خصوصی راه اندازی می نماییم.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: همزمان واگذاری هایی را به نهادها داشته ایم و تامین زمین آنها را نیز انجام داده ایم و در ماه های آتی این پروژه ها شروع خواهد شد.
طاهرخانی اظهار داشت: این پروژه ها نویدبخش تحرک جدی در ساخت و عرضه ی مسکن خواهد بود که در اصفهان و سراسر کشور اجرا می شود.
وی اشاره کرد: قیمت های طرح اقدام ملی مسکن برمبنای مصوبه ی شورای مسکن کشور تعیین شده و هر کسی که در این قالب با ما کار کند از او استقبال می نماییم و از این قالب نمی توانیم خارج شویم.
معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: تلاش می نماییم در یک زمانبندی مناسب و با قیمت خوب مردم را صاحب خانه نماییم و در قالب های قیمتی اگر هر مجموعه ای با وزارت راه همکاری کند با استقبال ما مواجه می شود.
طاهرخانی افزود: هیچ گاه زمان دقیق بهره برداری از متروی بهارستان را اعلام نکرده بودیم و طبق وعده ای که داده شده، امیدواریم در نیمه ی امسال این پروژه به بهره برداری برسد. اکنون عملیات ساخت این مترو به خوبی پیش می رود و روسازی نیز پیشرفت های خوبی داشته است.
وی اشاره کرد: پروژه ی متروی مجلسی را نیز آغاز نموده ایم و فعلا ساخت ۱۰ کیلومتر را در دستور کار داریم که در آینده به متروی بهارستان متصل می شود.
به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلان اینکه برنامه های خوبی را برای کمک به خانه دار شدن اقشار لطمه پذیر در حال اجرا داریم و با کمیته امداد تفاهم نامه های خوبی را امضا کرده ایم افزود: در طرح اقدام ملی مسکن شرایط زمین را تسهیل کرده ایم و هزینه ی آنچنانی از نظر زمین به متقاضیان تحمیل نمی گردد. در قیمت ساخت هم مدیریت لازم را می نماییم که به مردم فشار نیاید.
وی اضافه کرد: تسهیلات ۱۰۰ میلیونی را نیز در نظر گرفته ایم و تلاش می نماییم این رقم را افزایش دهیم.
طاهرخانی اشاره کرد: می خواهیم مسکن باکیفیت را به مردم تحویل دهیم و بنا بر این در ساخت مسکن عجله نمی نماییم.
وی تصریح کرد: یکی از پروژه های الگوی شهری در کشور شهر بهارستان است و اساسا تحول جدی در بهارستان را شاهد می باشیم. کار اساسی را نیز در راه اندازی محور میانی شاهد خواهیم بود.1400/02/31
18:39:19
0.0 / 5
347
تگهای خبر: تسهیلات , ثبت نام , قیمت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری