در گفت وگو با ارتباط با مشتری مطرح شد

كارآفرینان باید دور دولت را بگیرند

كارآفرینان باید دور دولت را بگیرند

یک کارشناس حوزه کار از جوانان خلاق و کارآفرین بعنوان سرمایه های عظیم کشور یاد کرد و اظهار داشت: اگر حقیقتا دنبال رفع موانع تولید هستیم باید افراد کارآفرین و اهل تولید دولت را احاطه کنند.حمید نجف ـ در گفتگو با ایسنا، بر ضرورت شناسایی کارآفرینان کشور تصریح کرد و اظهار داشت: هم اکنون کارآفرینان نخبه زیادی در کشور داریم که وزارت کار و وزارت صمت می توانند آنها را شناسایی کنند و دولت از راه بانکها و مکانیسم هایی که در اختیار دارد مورد حمایت قرار بدهد.

وی افزود: کارآفرینان سرمایه های اصلی کشور به شمار می روند و می توانند از راه کمکهای مختلفی که دولت با در اختیار گذاشتن وام و تسهیلات بانکی یا زمین مورد احتیاج به آنها می کند، تولیدات و محصولات خویش را عرضه و در اقتصاد نقش آفرینی کنند.

این کارشناس حوزه کار تصریح کرد: کارآفرینان، بودجه و سرمایه خویش را به خارج نمی برند و می خواهند در داخل کشور کارآفرینی و اشتغالزایی کنند بنابر این باید آنها را حمایت نماییم و ظرفیتها و توانمندیهای آنها را به کار بگیریم.

نجف با اشاره به اینکه مدیریتها در کشور باید به مدیران کارآفرین و افراد کارآمد سپرده شود، اظهار داشت: سال های سال است که تاکید داریم به جای یک عده افراد تاجر مسلک که کارشان واردات است، افراد کارآفرین و اهل تولید دور دولت را بگیرند. اگر واقعا دنبال رفع موانع تولید و مانع زدایی از بخش تولید هستیم باید به این مسئله توجه جدی داشته باشیم.

این کارشناس حوزه کار دادن وام های اشتغال برای ایجاد کارگاههای کوچک را از دیگر اقدامات دولت برای پشتیبانی از کارآفرینان عنوان نمود و اضافه کرد: دولت باید خط مشی اصلی در بحث کارآفرینی را ترسیم و برای چشم انداز آینده برنامه ریزی کند. اگر امروز سرمایه گذاری نماییم ثمره آنرا چند سال دیگر برداشت می کنیم؛ مهم این است که بازار در آینده با جوانان خلاق و کارآفرین پیش برود و اقتصاد کشور به پشتوانه این سرمایه های عظیم به پیشرفت برسد.
1400/03/03
10:21:14
0.0 / 5
311
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , بازار , بانك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری