در گفت وگو با ارتباط با مشتری مطرح شد

برنامه مشخص كاندیداها برای مسكن كارگران چیست؟

برنامه مشخص كاندیداها برای مسكن كارگران چیست؟

ارتباط با مشتری: یک مقام کارگری با اعلان اینکه تشکل های کارگری درخواستها و مطالبات کارگران را بطور شفاهی و کتبی به ستادهای انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری ارائه کرده اند، از کاندیداها خواست تا برنامه مشخص خودرا برای تامین مسکن کارگران اعلام کنند.محمدرضا تاجیک در گفتگو با ایسنا درباره دیدگاه و برنامه کاندیداها در مورد اشتغال و مسایل جامعه کارگری در مناظره دوم، اظهار نمود: مناظره دوم از این جهت که تا حدودی از بحث حواشی و کشمکش های مناظره اول به دور بود قابل تحمل تر بود. انتظار داشتیم که کاندیداها در صحبتهای خود بر مسائل مهم جامعه کارگری متمرکز شوند اما به جز چند کاندیدا به صورت مشخص به کارگران و مطالبات کارگری اشاره و پرداخته نشد، حتی کارگران محور صحبت کاندیداها نبودند در صورتی که سرنوشت آحاد جامعه باید محور مبحث باشد.

وی اضافه کرد: تشکل های کارگری در جهت بیان مطالبات جامعه کارگری تنها به مصاحبه بسنده نکرده و درخواست های خویش را به صورت شفاهی و کتبی به ستادهای کاندیداهای ریاست جمهوری عرضه کرده اند.

رئیس مجمع نمایندگان کارگران استان تهران افزود: با عنایت به اینکه بخش اعظمی از جمعیت کشور را کارگران می سازند، از راه بسترهای ارتباطی که با ستادهای انتخاباتی کاندیداها داشتیم، مسائل و موارد مهم جامعه کارگری را مطرح و درخواست کردیم که کاندیداها برنامه های عملی خویش را در این خصوص عرضه کنند تا کارگران برای حضور در پای صندوق های رأی ترغیب شوند.

وی اظهار داشت: معتقدیم که باید از شعار و وعده های پوپولیستی پرهیز کرد و پس از مناظره دوم هم نظرسنجی ها نشان داد که برخی وعده ها از نگاه مردم قابلیت اجرا ندارد.

تاجیک تصریح کرد: کاندیداهابه جای آن که به تخریب وجهه و سواد و مدرک یکدیگر بپردازند بیشتر باید برنامه های عملی خویش را عرضه کنند و روند مناظرات به سمت و سویی سوق داده شود که اگر مقرر است درباره اشتغال جوانان صحبت شود، محور مبحث اشتغال جوانان و آثار ایجاد اشتغال باشد نه این که واقعاً حالت مسابقات هفتگی پیدا کند چون خروج مثبتی ندارد.

رئیس مجمع نمایندگان کارگران استان تهران همینطور بر ضرورت عرضه برنامه مشخص کاندیداها در مورد تأمین مسکن کارگران تاکید و اظهار نمود: معتقدیم که در بحث مسکن کارگران میتوان قدم های موثری برداشت با عنایت به اینکه در اصل ۳۱ قانون اساسی هم تأمین مسکن کارگران برعهده دولت می باشد بنابراین انتظار داریم که کاندیداها مشخصا اعلام کنند برنامه هایشان و منابع اجرای طرح هایشان در حوزه مسکن چیست؟

به گفته تاجیک، محور مناظره باید به سمت مباحث مهمی همچون معیشت خانوارها، امنیت شغلی و مسکن باشد و یک سوال به صورت به طور مشترک از همه کاندیداها پرسیده شود تا مردم بتوانند در مورد دیدگاه ها و برنامه های کاندیداها بهتر قضاوت کنند.
منبع:

1400/03/19
23:45:22
0.0 / 5
623
تگهای خبر: اشتغال , جامعه , شغل , كارگر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری