معاون اشتغال وزارت كار خبر داد؛

كمك فنی-اعتباری وزارت كار به طرح های توسعه ای خوزستان

كمك فنی-اعتباری وزارت كار به طرح های توسعه ای خوزستان

به گزارش ارتباط با مشتری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: این وزارت خانه به طرح های توسعه ای خوزستان که نیازمند کمک فنی-اعتباری هستند، کمک خواهد نمود.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، عیسی منصوری در دیدار مدیران این وزارت خانه با استاندار خوزستان در اهواز اظهار نمود: مشکلات کسب و کار برخی شهرهای خوزستان، در مرحله ای پیش از دریافت وام است و وام دادن، مشکلات کسب و کار در این مناطق را حل نمی نماید.
وی اضافه کرد: برای این مناطق باید برنامه ریزی داشته باشیم تا بتوانیم مشکلات را حل نماییم، در این مناطق یا میتوان صنعتی ایجاد کرد که وابسته به جغرافیا و طبیعت نباشد یا این که تحولی در اقتصاد آن منطقه ایجاد شود.
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: تا مسائل در ارتباط با آب در استان خوزستان حل نشود، برنامه خوزستان مشخص نخواهد شد چونکه آب در حوزه های بسیاری، مسئله اصلی است.
منصوری اظهار داشت: برنامه ریزی و عرضه بسته های حمایتی، به معنای وام دادن نیست و میتوان کارهای کلیدی تری برای حل مشکلات انجام داد.
وی افزود: اجرای طرح ها باید اثر بنیادین در اقتصاد منطقه داشته باشد و طرح ها به شکلی اجرایی شوند که نهادینه شوند. هر طرحی که مسؤلان خوزستان روی میز قرار می دهند، باید مشخص شود که در ماههای آینده دولت چه میزان از آن اجرا می گردد تا به یک هویت و شکل یافتگی برسد که بعد از دولت هم شاهد ادامه اجرای آن باشیم.
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: مسؤلان باید طرح هایی برای ایجاد اشتغال عرضه کنند که در منطقه اثرگذار باشد و این طرح ها نباید از جنس وام باشند.


منبع:

1400/04/02
19:12:17
0.0 / 5
217
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری