رشد 27 درصدی صدور جواز تأسیس صنعتی تا اختتام اردیبهشت ماه

رشد 27 درصدی صدور جواز تأسیس صنعتی تا اختتام اردیبهشت ماه

ارتباط با مشتری: بررسی آمارهای رسمی وزارت صمت در دو ماهه آغازین سال 1400 حاکی از صدور 6 هزار و 489 فقره مجوز صنعتی و رشد 27 درصدی آن در مقایسه با پارینه است.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، بررسی آمارهای رسمی وزارت صمت در دو ماهه آغازین سال ۱۴۰۰ حاکی از صدور ۶ هزار و ۴۸۹ فقره مجوز صنعتی و رشد ۲۷ درصدی آن در مقایسه با پارینه است.
سرمایه گذاری این مجوزها بیش از ۱۳۱ هزار و ۶۷۰ میلیارد تومان پیش بینی شده که اشتغال ۱۷۶ هزار و ۲ نفری از صدور آنها پیش بینی می شود.
بر پایه این گزارش، در دو ماهه نخست امسال ۹۱۹ فقره پروانه بهره برداری ایجادی و توسعه ای صادر شد (رشد ۲۰.۸ درصدی)، همین طور ۱۱ هزار و ۲۸۴ میلیارد تومان سرمایه گذاری برای این پروانه ها انجام شد که اشتغال ۱۷ هزار و ۱۰۳ نفری از محل صدور این پروانه ها پیش بینی می شود.
رشد صدور مجوزهای معدنی
بررسی آمارهای منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از صدور ۱۳۸ فقره پروانه اکتشاف، ۷۵ فقره گواهی کشف و ۶۵ فقره پروانه بهره برداری معدنی از شروع سال ۱۴۰۰ تا اختتام اردیبهشت ماه است.
صدور پروانه اکتشاف در طول این مدت در مقایسه با زمان مشابه سال ۹۹ رشد ۸.۷ درصدی داشته است.
این در حالی است که در صدور گواهی کشف رشد ۲۱ درصدی و در صدور پروانه های بهره برداری افت ۱۸.۷ درصدی در مقایسه با زمان مشابه سال قبل رقم خورده است.
اشتغال پروانه های بهره برداری
بر پایه این گزارش، میزان اشتغال پروانه های بهره برداری معدنی در دو ماهه ابتدایی امسال ۷۲۸ نفر بود که در مقایسه با پارینه کاهش ۵.۳ درصدی نشان میدهد.
هزینه عملیات اکتشاف
این گزارش حاکی می باشد، هزینه عملیات اکتشاف تا اختتام اردیبهشت ماه با رشد ۱۱۳.۴ درصدی در مقایسه با سال ۹۹ به ۲۸۶ میلیاردریال رسید.


منبع:

1400/04/02
22:45:06
0.0 / 5
222
تگهای خبر: اشتغال , صنعت , مجوز , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری