مدیرعامل شركت شهرك های صنعتی استان تهران:

خرید و فروش زمین و دلالی را به صفر رسانده ایم

خرید و فروش زمین و دلالی را به صفر رسانده ایم

از تهران مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران اظهار داشت: همه واحدهای راکد در تمام نقاط شهرک ها تعیین و تکلیف شده اند.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، صابر پرنیان، ظهر پنجشنبه ۱۰ تیر ماه در نشست بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی قرچک، اظهار نمود: شهرک صنعتی قرچک بعنوان زنده ترین شهرک صنعتی کشور است به این مفهوم که در کنار کارهای زیرساختی که انجام می دهیم واحدها هم درحال ساخت و ساز هستند، از حدود ۸۰۰ قرارداد ۵۱۰۰ هزار شغل بوجود آمده و پیشبینی می نماییم در یک سال آینده ۵۰۰۰ شغل پایدار در این شهرک ایجاد نماییم.
وی افزود: سال قبل توانستیم برق ۱۵مگاواتی این شهرک را به ۳۰ مگاوات افزایش دهیم، آب این شهرک ۲۰لیتر بر ثانیه بود که تبدیل به ۴۰ لیتر بر ثانیه یعنی دو برابر شد، تفاهمنامه ای هم تدوین و امضا کردیم که در کشور بی نظیر بود، شش پست برق ۶۳به ۲۰ همزمان در استان تهران بود که مدیر برق منطقه ای شهرک آنرا اعلام نمود که در کشور بی نظیر بود، با این حساب ۵۴۰ مگاوات برق به ظرفیت برق شهرک های صنعتی استان تهران اضافه گردید، در این راستا انتظار داریم سازمان برنامه و بودجه هم به تعهد خود عمل کند.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران افزود: در انتهای سال گذشته ۱۱۰ میلیارد تومان منابع مالی به شرکت برق منطقه ای تزریق کردیم که یک پست برق دیگر هم به این شهرک اختصاص پیدا کند که می تواند برای همیشه برق این شهرک را تأمین کند.
پرنیان بیان نمود: همه واحدهای راکد در تمام نقاط شهرک ها تعیین تکلیف شده اند یعنی قطعه زمینی نیست که تا آخر سال ۹۷ واگذار شده و تعیین تکلیف نشده باشد، یعنی بحث خرید فروش زمین و دلالی را به صفر رسانده ایم.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران اظهار داشت: امیدواریم تا دو ماه آینده این زمین ها قیمت گذاری شود و سرمایه گذاران جدیدی که واقعا صف بسته اند را جذب نماییم که هم اکنون می توانیم این مهم را انجام دهیم.
پرنیان تصریح کرد: عمده مشکل شهرک صنعتی قرچک بحث تخصیص آب است، مشکلات زیادی همچون بحث مخابرات، گاز و برق بوده که برق آن درحال تکمیل است و امیدواریم شهرک صنعتی قرچک تبدیل به یکی از قطب های مهم اشتغال کشور شود.1400/04/10
22:50:28
0.0 / 5
202
تگهای خبر: اشتغال , بودجه , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری