زمینه های همكاری مشترك ایران و جمهوری نیجر بررسی گردید

زمینه های همكاری مشترك ایران و جمهوری نیجر بررسی گردید

ارتباط با مشتری: معاون امور اقتصادی وزیر تعاون در دیدار با قائم مقام وزارت آموزش فنی و حرفه ای جمهوری نیجر، زمینه های همکاریهای مشترک میان دو کشور را تبیین کرد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حجت الله میرزایی معاون اموراقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با مصطفی ماهامان میکاسو قائم مقام وزارت آموزش فنی و حرفه ای جمهوری نیجر، اظهار داشت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه آموزش های فنی و حرفه ای می تواند زمینه های همکاری خوبی با نیجر داشته باشد.
وی ضمن تشریح کارهای این وزارتخانه دربخش های تنظیم روابط کار، رفاه اجتماعی، اشتغال و کارآفرینی، تعاون، بنگاه های اقتصادی، تامین اجتماعی، صندوق های بازنشستگی و … نسبت به همکاریهای مشترک در هر یک از بخش های یاد شده و صادرات محصولات شرکت های زیرمجموعه این وزارتخانه به نیجر اعلام آمادگی کرد.
میرزایی یاد آورشد: با انعقاد تفاهم نامه های دوجانبه می توان میان دوکشورهمکاری های نزدیکی برقرار کرد.
نیازمند استفاده از تجارب ایران در حوزه آموزش های فنی و حرفه ای هستیم
ماهامان میکاسو نیز در این دیدار با تشریح کارهای وزارت آموزش فنی و حرفه ای جمهوری نیجر اظهار داشت: نیازمند بهره مندی از تجارب ایرانیان در حوزه آموزش های فنی و حرفه ای هستیم.
قائم مقام وزارت آموزش فنی و حرفه ای جمهوری نیجر با جوان توصیف کردن کشورش خواهان توسعه تعاون با بهره گیری از تجارب باارزش ایران در این عرصه شد.
وی همین طور زمینه های همکاریهای مشترک میان دو کشور و دو وزارتخانه را برشمرد.
گفتنی است، قرار بر این است که در ایام آینده در مسافرت این هیات به کشورمان سایر زمینه های همکاری بررسی و زمینه انعقاد تفاهم نامه های مشترک برقرار شود.

1400/04/20
13:31:41
0.0 / 5
91
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری