افتتاح پارك پاك در یك شهر جدید

افتتاح پارك پاك در یك شهر جدید

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه امروز ۱۲۶ پروژه زیربنایی و روبنایی در شهرهای جدید را افتتاح یا کلنگ زنی کردیم اظهار داشت: پارک انرژی شهر جدید گلبهار در خراسان رضوی که برق آن از راه توربینهای بادی و پنلهای خورشیدی تأمین می شود همچون این افتتاحات است.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، حبیب الله طاهرخانی در آیین بهره برداری از طرح های ملی وزارت راه و شهرسازی، با حضور در شهر جدید گلبهار اظهار نمود: یکی از دهها طرحی که امروز در مجموعه شهرهای جدید افتتاح می شود پارک انرژی گلبهار است که استفاده از انرژی های نو و خورشیدی را ترویج می کند. تأمین انرژی این پارک هم از همین طریق است.
وی ادامه داد: پارک انرژی گلبهار از مجموعه پارکهای موضوعی است که روزانه ۲۵ کیلووات برق مصرفی خویش را از راه پنلهای خورشیدی و توربینهای کوچک بادی تأمین می کند.


به قول طاهرخانی، امروز در مجموعه شهرهای جدید افتتاح و شروع عملیات اجرایی ۱۲۶ پروژه با طیف متنوعی از خدمات زیربنایی و روبنایی شامل پارک، فضای سبز، فضاهای آموزشی، فرهنگی، مذهبی، انتظامی و موضوعات مربوط انجام شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه روند تأمین زیرساختها و خدمات در شهرهای جدید طی سال های اخیر سرعت بالایی به خود گرفته است، تصریح کرد: از زمان تشکیل شهرهای جدید ۴۵۷ پروژه زیربنایی و زیرساختی به اجرا رسیده که ۲۵۷ مورد در ارتباط با دولت دوازدهم است. در سال های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ مجموعه هزینه های عمرانی که در شهرهای جدید داشتیم برابری می کند با کل هزینه هایی که از منابع داخلی در تاریخ ۳۰ ساله شهرهای جدید انجام دادیم.
طاهرخانی تصریح کرد: اهتمام ما این است که انشاءالله در کنار ساخت واحدهای مسکونی بتوانیم خدمات مناسبی را به منظور زندگی شرافتمندانه ساکنان شهرهای جدید فراهم نماییم.
ازاین رو گزارش، امروز ۲۱ تیر ماه ۱۴۰۰ مراسم افتتاح و کلنگ زنی طرح های ملی وزارت راه و شهرسازی شامل افتتاح ۵۱ هزار و ۲۳۰ واحد مسکن ملی و مسکن مهر، افتتاح ۶۱ پروژه و آغاز عملیات اجرایی ۶۲ پروژه روبنایی و زیربنایی با حضور ویدئوکنفرانسی حسن روحانی ـ رئیس جمهور ـ برگزار شد.
منبع:

1400/04/22
10:01:27
0.0 / 5
194
تگهای خبر: آموزش , خدمات , زندگی , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری